Archiv článků

Jak zvládnout vánoční přejídání?

Vánoce jsou nejen svátky pohody a klidu, ale také přejídání. Jde o zlozvyk, který ke konci roku prostě patří. Držet o Vánocích nějaký dietní režim, je pro většinu z nás nemožné. Nakonec Vánoce jsou jednou do roka, tak proč si trochu »nevyhodit z kopýtka«. Lékaři před tímto neduhem opakovaně varují, bohužel marně.

Haló rady / 8. 12. 2016 / Jana DUBNIČKOVÁ
Saúdové cvičí teroristy

Vězeň základny Guantánamo Hassan Abdulláh al-Šarbí sdělil podle britského webu The Independent vyšetřovatelům, že v Saúdské Arábii probíhá »program radikalizace«.

Ze světa / 8. 12. 2016 / (pe)
Velký zájem o byty v Písnici

Zájem o byty na sídlišti v Praze-Písnici ve veřejné soutěži je velký. Vítěz soutěže, která byla uzavřena v pátek, by měl být znám zhruba v polovině února.

Regiony / 8. 12. 2016 / (zku)
Obhajovat to, co je levici vlastní

Jaká je role autenticky levicových politických reprezentací v místních či krajských zastupitelstvech - takové bylo téma semináře pořádaného klubem zastupitelů KSČM v Zastupitelstvu hl. města Prahy, Společností pro evropský dialog (SPED) a Spojenectvím Práce a Solidarity za podpory Nadace Rosy Luxemburgové.

Zpravodajství / 8. 12. 2016 / (mh)
Indonésie: v Acehu zabíjelo zemětřesení

Prozatímní bilance silného zemětřesení, které brzy ráno místního času zasáhlo provincii Aceh v severní Indonésii, je 92 mrtvých. Informovala o tom indonéská armáda. Zraněných je téměř 300, z nich je více než 70 zraněno vážně. Bilance zřejmě dál poroste, protože množství lidí zůstává uvězněno pod troskami.

Ze světa / 8. 12. 2016 / (ava, čtk)
Stadion v Edenu bude patřit celý CEFC

Čínští majitelé fotbalové Slavie jsou již blízko k převzetí vlastnictví stadionu v Edenu, do něhož hodlala společnost CEFC investovat 50 milionů eur a vybudovat tak národní stánek. Na twitterovém účtu to naznačil předseda představenstva pražského klubu a zástupce čínské skupiny Jaroslav Tvrdík. Podle mluvčího firmy CEFC je hotová finální dohoda a probíhají závěrečné právní a formální náležitosti.

Sport / 8. 12. 2016 / (čtk)
Atmosféra na mítinku za Fidela byla strhující Rozhovor Haló novin s místopředsedou ÚV KSČM Josefem Skálou.

Zpráva, že v Santiagu de Cuba nakonec nechyběl ani představitel KSČM, vyvolala řadu příznivých ohlasů i mezi našimi čtenáři…

Rozhovory / 8. 12. 2016 / (za)
Pommer potvrzen v roli trenéra reprezentace

Hlavním trenérem českých volejbalistek zůstane Zdeněk Pommer. Kouč ostravského extraligového klubu už reprezentaci dočasně vedl od konce září po odstoupení německého trenéra Alexandera Waibla, nyní s vedením svazu uzavře smlouvu na dva roky s opcí.

Sport / 8. 12. 2016 / (čtk)
První prohra USK v Evropské lize

Basketbalistky ZVVZ USK Praha utrpěly první porážku v této sezoně Evropské ligy, když i přes velmi dobrý výkon prohrály 66:69 na hřišti jednoho z favoritů celé soutěže Kursku. Přišly tak o vedení v tabulce skupiny A. Porážku neodvrátila ani autorka 28 bodů Sonja Petrovičová.

Sport / 8. 12. 2016 / (red)
Házenkářky těsně prohrály s Černou Horou, přesto postupují na ME dále

České házenkářky na mistrovství Evropy ve Švédsku prohrály v Malmö ve svém druhém zápase s Černou Horou 27:28. Večerní výhra Dánek nad Maďarskem jim přesto v předstihu zajistila postup, protože ve skupině nemohou skončit hůře než třetí.

Sport / 8. 12. 2016 / (red)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Reklama

Audio
6. 12. 2016
Marta Semelová
Get Adobe Flash player
Poslankyně Marta Semelová hovořila v úterý v Praze na tiskové konferenci KSČM. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan Rybák

6. 12. 2016
Vojtěch Filip
Get Adobe Flash player
Předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip hovořil v pondělí v Praze, a to u příležitosti 25. výročí založení Republiky Kazachstán. Více v záznamu.

Autor: Radovan Rybák

5. 12. 2016
Divočinou Aljašky
Get Adobe Flash player
Aljaška je nespoutaná, divoká, krásná a respekt budící. Cestovatelé Radim Zhoř a Jiří Horčička právě o ní hovořili v neděli v Praze, v rámci Cestovatelského festivalu. Více v záznamu.

Autor: Radovan Rybák

3. 12. 2016
Cestovatel Miloslav Stingl
Get Adobe Flash player
Legendární světoběžník a spisovatel Miloslav Stingl předával své cenné zkušenosti z cest v sobotu v Praze, v rámci Cestovatelského festivalu. V záznamu hovoří také historik Adam Chroust.

Autor: Radovan Rybák

Další nahrávky >>
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Nemáš práci? HLedej
práce z neuvoo.cz
Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.