Archiv článků

Šarm v hlavní roli. Tentokrát na Zámku Valeč

Jedenáctý ročník soutěže krásy těla, ale především ducha Miss a Mistr Charme tentokrát opustil hranice moravské metropole a z Brna se přesunul do exkluzivního prostředí Zámku Valeč na Vysočině. No a náš deník u toho samozřejmě nesměl chybět, a to především z toho důvodu, že se v rámci akce již poosmé volila i Miss Haló novin.

Bonus / 22. 9. 2018 / Marcela ŠPIČKOVÁ
Pohádková vonička provoní váš byt…

Takovým je podle našich babiček a nepochybně i podle maminek, jen byt »naklizený«. Mýdlo s jelenem, které je znovu na trhu, babičky používaly nejen k praní a k odstraňování »úporných« skvrn z oblečení, ale i k mytí podlahy. Peroxid vodíku, za pár kaček koupený v lékárně, používaly nejen k dezinfekci drobných oděrek, ale i k odstranění skvrn od kávy, čaje, vína a ovoce.

Bonus / 22. 9. 2018 / (jan)
Srdíčkové dny jsou tu. I Život dětem

Tento týden se po celé ČR naplno rozeběhly podzimní Srdíčkové dny. Tradiční sbírka organizace Život dětem pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi a zapojit se do ní může úplně každý. Tváří podzimní části se stala tříletá Nikolka, které již dva roky ztrpčuje život cukrovka. Doposud se na léčbu dětí podařilo organizaci Život dětem získat přes 231 milionů korun.

Bonus / 22. 9. 2018 / Roman JANOUCH
V roce 2023 mají k Měsíci zamířit první turisté

Prvním vesmírným turistou, který se vydá na oběžnou dráhu kolem Měsíce, bude japonský miliardář Jusaku Maezawa. V pondělí to oznámil šéf americké společnosti SpaceX Elon Musk. Cesta s prvním turistou k Měsíci by se podle agentury Reuters měla uskutečnit v roce 2023.

Ze světa / 22. 9. 2018 / (ava, čtk)
Zbrojení nevede k míru a stabilitě

Při příležitosti Mezinárodního dne míru upozornila organizace Nesehnutí na skutečnost, že Česká republika vyváží zbraně i do zemí, kde jsou zapojeny do ozbrojených a válečných konfliktů. Představitelé Nesehnutých vyzvali vládu ukončit vývoz zbraní především do Saúdské Arábie.

Zpravodajství / 22. 9. 2018 / (mh)
Příspěvek na péči o postižené se asi zvýší

Příspěvek na domácí péči o lidi s nejtěžším postižením se zřejmě od příštího roku o 6000 Kč zvýší. Počítá s tím senátní novela zákona o sociálních službách, kterou Sněmovna podpořila v prvním kole projednávání.

Zpravodajství / 22. 9. 2018 / (jad, ku)
Práce v Senátu nesmí být melouch Rozhovor Haló novin s kandidátem KSČM do Senátu ve volebním obvodu č. 23 Praha 8 Vladislavem Kopalem

Kandidujete za KSČM v podzimních volbách do Senátu. Je to vaše první větší politická zkušenost? Co vás vedlo k tomu, že jste se rozhodl kandidovat?

Rozhovory / 22. 9. 2018 / Zbyšek KUPSKÝ
Obstrukce kvůli EET se ODS a Pirátům daří

Ani na čtvrtý pokus nedokončila Sněmovna první čtení vládní novely zákona o elektronické evidenci tržeb. Má například umožnit drobným podnikatelům evidovat tržby bez připojení k internetu a snižuje DPH u části zboží a služeb. Rozšiřuje však také evidenci tržeb na další odvětví.

Zpravodajství / 22. 9. 2018 / (ku, jad)
Ukrajinský sňatek končí na hranicích

Ukrajinská novinářka Julija Obolecová z Poltavy si chtěla vyzkoušet, jaké to je být migrantem v Polsku. Dohodla se se svým přítelem a oba do Polska odjeli. Po návratu se podělila v místních i celostátních médiích o své zážitky.

Ze světa / 22. 9. 2018 / (pe)
Brazilky proti kandidátovi pravice: On ne

Brazilské ženy zahájily tento týden na sociálních sítích kampaň proti prezidentskému kandidátovi Jairovi Bolsonarovi, který je označován za krajně pravicového politika a mj. proslul řadou kritických výroků na adresu etnických menšin, žen či homosexuálů. Ke kampani #EleNão (On ne) se připojila řada známých brazilských hereček, novinářek či hlasatelek, uvedl server BBC Mundo.

Ze světa / 22. 9. 2018 / (čtk)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama

Audio
5. 6. 2018
Miloslava Vostrá
Get Adobe Flash player
Poslankyně a předsedkyně Rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny ČR Miloslava Vostrá (KSČM) hovořila v úterý odpoledne v Praze na semináři s názvem Budoucnost značek. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

31. 5. 2018
Pavel Kohout
Get Adobe Flash player
Spisovatel Pavel Kohout hovořil ve středu odpoledne v Praze, a to v rámci křtu jeho knihy s názvem To byl můj život? V záznamu hovoří také Kohoutova dcera Tereza Boučková. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

30. 5. 2018
Dominik Duka
Get Adobe Flash player
Vztah křesťanství a islámu (Bible a Koránu) u nás a v Evropě, takové bylo téma semináře, který se uskutečnil ve středu v Evropském domě v Praze. Na akci hovořil mimo jiné arcibiskup pražský Dominik kardinál Duka. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

29. 5. 2018
Tiskovka KSČM
Get Adobe Flash player
V úterý odpoledne se v Praze uskutečnila tisková konference KSČM, na které hovořil předseda poslaneckého klubu Pavel Kováčik a poslanci Stanislav Grospič a Hana Aulická Jírovcová. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

Další nahrávky >>
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.