Reklama
-->

Archiv článků

Těším se na jaro, s nímž přichází naděje a optimismus Rozhovor Haló novin s bývalou europoslankyní Věrou Flasarovou (KSČM)

Jako bývalá členka Evropského parlamentu zajisté sledujete dění v evropských orgánech. To, co se tam odehrává, například kolem očkování, vakcín apod., vás těší, nebo skličuje?

Rozhovory / 24. 2. 2021 / Monika HOŘENÍ
Očkovaní nemusí do karantény

Lidé, kteří dostali obě dávky očkování proti COVID-19, od 1. března po kontaktu s nakaženým nebudou muset do karantény, řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO).

Zpravodajství / 24. 2. 2021 / (ste)
Na Slovensku umírá kvůli prachu 1600 lidí ročně

SR se v Evropské unii řadí k zemím s nejvíce znečištěným ovzduším prachovými částicemi. Pokud by koncentrace sledovaných látek klesla na úroveň doporučovanou Světovou zdravotnickou organizací (WHO), každý rok by v pětimilionové zemi zemřelo zhruba o 1600 lidí méně!

Ze světa / 24. 2. 2021 / (čtk)
Huawei rozšiřuje své pole působnosti

Čínská společnost Huawei Technologies kvůli sankcím a slabšímu odbytu chytrých telefonů začíná spolupracovat s dalšími odvětvími. Zaměřila se například na technologie pro chov prasat a věnuje se i spolupráci s těžebním průmyslem.

Ekonomika / 24. 2. 2021 / (ici)
Brazílie se přibližuje Divokému západu

Brazilský prezident Jair Bolsonaro opět zmírnil pravidla pro držení zbraní v této největší latinskoamerické zemi, která patří ke státům s největším počtem vražd na světě.

Ze světa / 24. 2. 2021 / (čtk)
Řecká policie nejen proti studentům

V Řecku stávkovali a demonstrovali lékaři kvůli zhoršeným pracovním podmínkám, jež panují v posledních měsících v tamních nemocnicích kvůli epidemii koronaviru.

Ze světa / 24. 2. 2021 / (rom)
Postižení žádají registraci na očkování

Národní rada osob se zdravotním postižením (NRZP) žádá, aby se od března mohli k očkování registrovat i lidé s vážnými chronickými nemocemi a s postižením, nejen senioři nad 70 let. Vedení rady se kvůli tomu chce obrátit na členy vlády.

Zpravodajství / 24. 2. 2021 / (ste)
Přijde po konci uhlí prosperita?

V příštím týdnu budou na Karvinsku odstaveny dva hlubinné doly na černé uhlí. Realita. Na situaci se Moravskoslezský kraj (MSK) připravuje. O rizicích, ale i možnostech, co může následovat, se jednalo na komisi pro průmysl, energetiku a chytrý region Rady kraje.

Publicistika / 24. 2. 2021 / Ivan STRACHOŇ
Trump musí s pravdou (o daních) ven

Americký nejvyšší soud v pondělí odmítl zablokovat rozhodnutí nižších soudů, podle nichž účetní Donalda Trumpa musí předat exprezidentovy finanční záznamy v rámci vyšetřování vedeného prokuraturou v New Yorku.

Ze světa / 24. 2. 2021 / (rj)
Duka zpochybňuje desatero i papeže

Kardinál Dominik Duka je svým militantním vyjadřováním a jednáním, kterým mnohdy popírá podstatu křesťanského učení a jeho hodnoty, dobře znám. Přesto způsob, jakým letos v době nouzového stavu na počátku února přispěl svým kázáním k zahájení čínského roku buvola, přesáhl dříve myslitelné hranice.

Publicistika / 24. 2. 2021 / Radomír SILBER
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama
 -
Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.