Archiv článků

Kubu ovládl fotbal. Baseball ostrouhal

Zaplavil televizní obrazovky, pozvolna se rozšířil v ulicích ostrova a nyní pro něj horují téměř všichni, ale především děti a dospívající. Řeč je o fotbalu na Kubě, který tam v posledních letech ukončil téměř stopadesátiletou vládu baseballu, píše agentura AFP.

Ze světa / 18. 1. 2019 / (ava, čtk)
Při nabídkách levnějších energií prodejci často klamou

Při nabídkách levnějších energií prodejci často klamou spotřebitele. Vyplývá to z celostátní kontrolní akce, kterou od loňského května do října provedla Česká obchodní inspekce (ČOI). Inspektoři celkem provedli 18 kontrol, porušení právních předpisů zjistili při 15 z nich. ČOI o tom informovala ČTK.

Ekonomika / 18. 1. 2019 / (čtk)
KSČM k situaci ve Velké Británii

Výkonný výbor ÚV KSČM přijal na svém zasedání stanovisko k situaci ve Velké Británii, přetiskujeme jej v plném znění:

Zpravodajství / 18. 1. 2019 / VV ÚV KSČM, 18. 1. 2019
Soud zrušil vládní rozhodnutí

Newyorský federální soud v úterý zrušil rozhodnutí americké vlády o rozšíření formuláře pro sčítání obyvatelstva plánované na rok 2020.

Ze světa / 18. 1. 2019 / (čtk)
V Bohuslavících se našla letecká puma, policie evakuuje domy

Dělníci při výkopových pracích v Bohuslavicích na Opavsku našli leteckou pumu o váze 100 kilogramů. Policie evakuuje rodinné domy v okruhu 100 metrů. Týká se to osmi domů. ČTK to řekl mluvčí moravskoslezské policie Richard Palát.

Zpravodajství / 18. 1. 2019 / (čtk)
Silnice mohou namrzat

Silnice v Libereckém kraji mohou namrzat. Varování cestářů platí i pro čtyřproudou silnici 35 z Liberce do Turnova či silnici 13 z Liberce do Frýdlantu. Silnice ve vyšších polohách Vsetínska udržované inertním posypem pokrývá ráno uježděná vrstva sněhu o tloušťce deseti až 15 centimetrů. Při poklesu teplot hrozí jejich namrzání.

Zpravodajství / 18. 1. 2019 / (čtk)
Vznikla aliance Volkswagenu s Fordem

Německá automobilka Volkswagen se dohodla s americkým konkurentem Ford Motor na vytvoření globální aliance, v jejímž rámci budou společně vyvíjet lehké užitkové vozy. Zkoumají rovněž možnost společného vývoje elektromobilů a samořízených vozů.

Ekonomika / 18. 1. 2019 / (ici)
Další žena žádá o ochranu

Další občanka Saúdské Arábie požádala prostřednictvím sociálních sítí o ochranu před svým otcem.

Ze světa / 18. 1. 2019 / (čtk)
Udržitelnost důchodového systému je závislá na politických rozhodnutích Rozhovor Haló novin s expertem KSČM na důchodovou problematiku Miroslavem Opálkou

Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) chce do konce ledna představit novou důchodovou komisi, která by měla projednávat návrhy případných změn v systému penzí. Osobně jste byl členem již tří důchodových komisí, jak byste zhodnotil jejich výsledky?

Rozhovory / 18. 1. 2019 / Jana DUBNIČKOVÁ
Násilní migranti volebním hitem i ve Finsku

V reakci na sérii případů znásilnění, z nichž jsou obviňováni migranti, je finský parlament připraven zavést přísnější opatření proti zločincům cizího původu.

Ze světa / 18. 1. 2019 / (čtk)
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Reklamační linky pro předplatilele

Upozorňujeme předplatitele Haló novin, že reklamace na nedodávku či chyby v doručení, je potřeba hlásit neprodleně na bezplatnou linku České pošty 800 300 302, nebo na linku 222 897 320, která je placená dle tarifu u vašeho operátora. Nelze přijmout reklamaci starší 15 pracovních dnů ode dne vydání Haló novin, kterých se reklamace týká.

Reklama

Audio
5. 6. 2018
Miloslava Vostrá
Get Adobe Flash player
Poslankyně a předsedkyně Rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny ČR Miloslava Vostrá (KSČM) hovořila v úterý odpoledne v Praze na semináři s názvem Budoucnost značek. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

31. 5. 2018
Pavel Kohout
Get Adobe Flash player
Spisovatel Pavel Kohout hovořil ve středu odpoledne v Praze, a to v rámci křtu jeho knihy s názvem To byl můj život? V záznamu hovoří také Kohoutova dcera Tereza Boučková. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

30. 5. 2018
Dominik Duka
Get Adobe Flash player
Vztah křesťanství a islámu (Bible a Koránu) u nás a v Evropě, takové bylo téma semináře, který se uskutečnil ve středu v Evropském domě v Praze. Na akci hovořil mimo jiné arcibiskup pražský Dominik kardinál Duka. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

29. 5. 2018
Tiskovka KSČM
Get Adobe Flash player
V úterý odpoledne se v Praze uskutečnila tisková konference KSČM, na které hovořil předseda poslaneckého klubu Pavel Kováčik a poslanci Stanislav Grospič a Hana Aulická Jírovcová. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

Další nahrávky >>
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.