Veselá rozlučka se starým rokem

Osmého prosince se v Ostravě-Zábřehu rozléhaly koledy, které v plně obsazeném útulném salónku G-Centra Gabriel zazpívaly děti ze Základní školy Paskovská z Ostravy-Hrabové. Malí zpěváčkové takto příjemně navodili vánoční atmosféru pro členky a sympatizantky levicového klubu žen z Ostravy-Jih, jenž nese jméno antifašistky Boženy Holečkové-Dolejší.

Setkání proběhlo v duchu rozlučky s letošním rokem a očekávání nového roku 2018.

»Příjemné prostředí, hodnotné občerstvení a ochotné služby nám poskytl personál kavárničky Spirála, kterému touto cestou upřímně děkujeme,« vyjádřila nadšení Jindřiška Vozková, předsedkyně pořádajícího klubu žen, s dodatkem, že »o celkově veselou atmosféru tohoto tradičního setkání se postaral náš oblíbený harmonikář pan Karel«. Dokonce byla akce zdokumentována obrazově, čehož se ujal kameraman Vladimír Tvardek. I jemu účastnice posílají díky.

[o]

Vážnost společenskému setkání dodala účast poslanců, zastupitelů a dalších významných osobností, mezi nimiž byl i místopředseda poslaneckého klubu KSČM Leo Luzar.

»Vážené čtenářky, náš klub vás rád uvítá ve svých řadách nebo alespoň na obdobných setkáních, která jsou společensky velice prospěšná,« pozvala Jindřiška Vozková případné zájemkyně do tohoto dělného ženského kolektivu a popřála všem VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018!

(za, mh)

FOTO – archiv J. VOZKOVÉ

18. 12. 2017  (za, mh)