Nechyběly sladké mňamky

Členky Levicového klubu žen ze Svitav se chtěly sejít ještě ve starém roce, pochlubit se svými cukrářskými výrobky, ale především si trochu odpočinout od všeho toho shonu, který je vždy v prosinci pravidlem.

V úvodu si připomněly 25. výročí založení této zájmové organizace, vrátily se do začátků a vzpomínaly na všechny akce, které připravily nebo se jich alespoň zúčastnily. A nebylo těchto aktivit málo, ať to byly výstavky ručních prací, předávání receptů nebo ochutnávky výborných sladkých i slaných mňamek, jak je nazývají, které nechyběly ani tentokrát.

[o]

A protože nejen jídlo, ale také troška kultury k setkání žen patří, zazněly humorné úryvky z druhého dílu Saturnina, který se právě v těchto dnech objevil na pultech knihkupectví a určitě potěší všechny, kteří mají rádi inteligentní a laskavý humor.

A na závěr to nejlepší – předávaly se drobné dárky, ke kterým zazněly vtipné komentáře, legrace bylo víc než dost a doufáme, že nám dobrá nálada vydrží až do nového roku, a samozřejmě i po celý rok 2018!

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

FOTO - autorka

29. 12. 2017  Lidmila KRUŽÍKOVÁ