Marie Doležalová pustila svému očekávanému miminku nadupaný »balkán«!

Pražský Lucerna Music Bar se v úterý otřásl v základech pod vlivem energické kapely Circus Brothers, která zde křtila své album #VJERŽIM. Podpořit je přijeli i maďarští Bohemian Betyars, kteří s kapelou v současné době koncertují v rámci turné a také řada dalších významných osobností, včetně těhotné Marie Doležalové s partnerem Markem Zelinkou. Přišla zpěvačka Žofie Dařbujánová nebo muzikant Ivo Rafan Traxmandl.

Celým večerem se nesla atmosféra typická pro balkánskou hudbu, což je právě hlavní hudební styl kapely Circus Brothers, který je také okořeněn diskem, folkem, technem i kapkou rapu. Skupina se velmi rychle stala pevnou součástí klubové a festivalové scény v České republice. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků, kteří na jejich show tančí často až do ranních hodin!

[o]

Program křtu začal v Lucerna Music Baru vystoupením DJ’s Gadjo.cz a Le Petit Nicolas. Ten zremixoval mimo jiné i poslední song na křtěném albu #VJERŽIM. Poté nastoupili na scénu Bohemian Betyars a vrcholem večera byl koncert očekávaných Circus Brothers, který rozpumpoval svým typicky živelným rytmem všechny v sále. Rozhodně na tento mejdan budou dlouho vzpomínat všichni zúčastnění! Show kapely byla jako vždy famózní a energie byla cítit v každém koutu Lucerny Music Baru. I když tento hudební mazec skončil krátce po půlnoci, lidé zůstávali a dál nasávali jedinečnou atmosféru po jejich vystoupení.

V průběhu koncertu proběhl křest alba #VJERŽIM. Pokřtily ho známé tváře, mezi které patří úspěšná herečka a blogerka Marie Doležalová a její partner, tanečník, Marek Zelinka. Přesto, že je Marie už v pátém měsíci těhotenství, přišla alespoň na chvilinku, jelikož má ke kapele velmi vřelý vztah. »Tuto skupinu mám ráda, protože mě nabíjí energií. Nejlepší vzpomínku na ně mám, když jsem před rokem organizovala Markovi tajné třicetiny. Hledala jsem nadupaný balkán, co by mu zahrál naživo, a lidé mi doporučili právě tuto kapelu. Byli skvělí a Marek díky nim na oslavu moc hezky vzpomíná,« uvedla Doležalová a vzápětí přiznala, že muzika celkově je pro ni v životě důležitá. »Hudbu mám velmi ráda. Nedávno jsem četla, že polovina lidí má speciální gen, díky kterému dokáží hudbu opravdu hodně prožívat, ta druhá polovina lidí zůstává k muzice chladnější. Já patřím k té první půlce!«

Neskutečná energie!

Křtu se na poslední chvíli nemohla zúčastnit půvabná herečka Sandra Nováková, ale svůj vztah ke kapele vyjádřila takto: »Miluju je od jejich úplných začátků. Miluju je, protože mě nikdy nenechají sedět! Vždycky mě zvednou ze židle a ne že chci, ale potřebuju tančit! Je to neskutečná energie, která se z nich valí a ovládne úplně každého posluchače.«

Na pódiu úspěch albu popřála i charizmatická zpěvačka Žofie Dařbujánová, která je členkou a frontmankou kapely Mydy Rabycad, a dostavil se i muzikant a člen kapely Pipes and Pints, Ivo Rafan Traxmandl.

(mac)

FOTO - archiv Circus Brothers

21. 4. 2018  (mac)