Karlovy Vary 16. března 2019

Už od včerejška prší, je sychravo a nevlídno, jako před 80 lety, kdy byla naše republika obsazena fašisty. Avšak zlo bylo poraženo a v Karlových Varech panuje zcela jiná atmosféra!

Ani ošklivé počasí neodradilo zejména ženy přijít do »Alžbětinek« na tradiční oslavu MDŽ. Přítomné pozdravil Ivan Maštálka, kandidát KSČM do Evropského parlamentu, všem ženám dal krásnou, vskutku originální bonboniéru (na snímku). S kytičkou a blahopřáním se připojili Jaroslav Borka a Josef Murčo, členové OV KSČM.

[o]

Ženy je odměnily krásnými a šťastnými úsměvy. Moderátorka Věrka Bartůňková uvítala i další hosty, Květu Šlahúnkovou, předsedkyni Republikové rady Levicových klubů žen, z dalekého Liberce zavítala Lída Zelinková, krajská koordinátorka LKŽ. Věrka měla ještě jedno »eso v rukávu«, kytarového virtuosa Martina Mastíka, rodáka z Karlových Varů. Procestoval celou zeměkouli, koncertoval se světoznámými orchestry a přijel zahrát také našim ženám. Potlesk byl veliký a přídavek následoval. Mistr od nás odjížděl na další vystoupení do Mnichova. Přejeme hodně úspěchů a našim ženám také. Sejdeme se za rok zase!

Jménem LKŽ Karlovy Vary Květa BELÁŇOVÁ

FOTO - autorka

29. 3. 2019  Květa BELÁŇOVÁ