Kontakty

Halonoviny.cz

Haló noviny

Haló noviny jsou levicově zaměřený deník, který vychází denně kromě neděle. Jejich součástí jsou i přílohy Naše pravda (vychází v pondělí), Literatura - Umění - Kultura (vychází ve středu) a Haló magazín Bonus Pro Vás (vychází v pátek)

Futura, a.s.

Hlavní náplní akciové společnosti Futura je činnost vydavatelská - deník Haló noviny a nakladatelská, kde působí nakladatelství Futura. Zároveň poskytujeme díky DTP studiu služby v oblasti typografie. Součástí Futura, a.s., je i obchodně inzertní oddělení, zabývající se obchodní činností a inzercí.

Galerie Futura

Prodejna knih a galerie byla otevřena 19. dubna 1999. Kromě prodeje knih zde probíhají prodejní výstavy obrazů, grafik, kreseb, keramiky, historického skla apod.

Nakladatelství Futura

Nakladatelství Futura vzniklo 1. ledna 1992 a zaměřilo se na vydávání původní české literatury a literatury levicově zaměřených autorů, která je v současné společnosti opomíjena.

Prodejní doba:

Typografické studio

V typografickém studiu Vám rádi připravíme grafický návrh podle Vašich požadavků, případně upravíme dodané předlohy. Vaše podklady kvalitně naskenujeme, případné korektury provedou odborníci s praxí. Samozřejmostí je i kvalitní zalomení textu a zajištění nejvhodnějších tiskárenských služeb.

Obchodní a inzertní oddělení

Obchodní a inzertní oddělení kontaktujte v případě, že máte zájem o zprostředkování inzerce v deníku Haló noviny nebo o předplatné tohoto deníku.

30. 9. 2012  redakční zpráva