Reklama

»Fejsbůková« zkušenost

Dovolte mi, abych se s vámi podělil s vlastní zkušeností na sociální síti FaceBook, konkrétně na profilu vytvořeném příznivci Karla Schwarzenberga - KAREL SCHWARZENBERG a stranou TOP 09 - SNĚMOVNÍ VOLBY.

Na těchto profilech se setkáte s příznivci i odpůrci těchto »subjektů«. Opravdu velice zajímavé bylo, s jakou »noblesou« se příznivci chovají k odpůrcům.

Například já jsem měl kdysi otázku na pana Karla ohledně majetků rodu Schwarzenbergů, proč se o své navrácené a chátrající majetky nestará, ale naopak se přihlásil k majetku, který byl za státní peníze opravován a opraven. Byl jsem však nemile překvapen, když se mi místo odpovědi dostalo jen hrubé urážení do »rudejch prasat« a jiné nezveřejnitelné nadávky. Dokonce to došlo tak daleko, že mi sprostě ukradli a zneužili profilovou fotografii, načež jsem uvažoval o podání trestního oznámení na neznámého pachatele ve věci zneužívání osobních údajů.

Nejzajímavější na tom všem bylo, že příznivci Karla Schwarzenberga toto počínání ještě podporovali. Nedokázal jsem však toto chování ignorovat a pral jsem se s nimi slovně pro obranu své osoby i osob dalších jejich odpůrců. Záměrně nepíšu jména těchto příznivců, neboť nejsem na rozdíl od nich podlý.

Pokud máte tu možnost, podívejte se ještě na zmiňované chování těchto podporovatelů sami. Pak vám dojde, kdo za rádobyknížetem stojí, proč jej podporují a díky jakým lidem tato republika je tam, kde je.

Také by mne velice zajímalo, kam strana TOP 09 jde. Předpokládám, že asi tam... Ale já tam nechci, já bych raději na druhou stranu, spíše tam odtud. Zatím mi ani nikdo nevysvětlil, zda management zaplatil za zneužití grafiky známé punkové skupiny SEX PISTOLS při prezidentských volbách, nebo za zneužití čistě náhodné podoby bondovské tematiky s Agentem 009. Snad se jednou odpovědi dočkám. Pěvně věřím, že to nebude trvat dlouho.

Jsem si jist, že dobří a všímaví lidé s dobrou pamětí ještě v našem státě stále žijí a u voleb nezapomenou, že »pravicové až konzervativně liberální« strany jako ODS a TOP 09 byly v nejasociálnější vládní koalici, jakou kdy poválečná historie našeho státu pamatuje, ale dají hlas stranám levicově zaměřeným, kde nejsou jen zahřívači křesel a »mastiči« svých kapes. Že nedají hlas korupci, tunelování, rozkrádání státního majetku, snižování zdravotní obslužnosti a jiným, pohodlný život ohrožujícím praktikám.

Zkrátka, volte jako já »Stranu pro 21. století«, volte »21«, volte KSČM.

Tomáš PLOC
Louny


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.6, celkem 76 hlasů.

Tomáš PLOC

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama