šleh o blbém týdnu

Volby do Poslanecké sněmovny dopadly všelijak, tedy z pohledu stran, které kandidovaly. V sociální demokracii, přes všechna prohlášení a jednání, se projevil výsledek - zřejmě z obavy o množství křesel a korýtek - nesmlouvavým bojem o ně.

Nazývat to pučem je příliš vznešené. Spíš klasicky po česku: Urvi, co můžeš. A výsledek sociální demokracie odpovídá tomu, že pro dva kohouty na smetišti po těchto volbách místo nebude, tím spíš, že každý musí uspokojit svou suitu.

To prezident Zeman uplynulý týden neprožíval nejlépe. Nejdříve se distancoval od strany, kterou předtím de facto podporoval, aby zorganizoval vstřícnou schůzku části politiků ČSSD, kdy poté, co se to klasicky v Čechách provalilo, mlčel a nakonec konstatoval, že schůzka tajná nebyla a že on ji nezorganizoval.

Vrcholem všeho bylo poraněné koleno po pádu. Říká se, že třikrát smůla přichází po sobě. Celá situace odpovídá tomu, v jaké krizi se část levice v naší zemi nachází. A volič to sleduje možná udiveně, ale pozorně...


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.4, celkem 38 hlasů.

Zdeněk MILATA

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


suda.jan
2013-11-09 20:42
To je ale nemoudrá záměna voličů za blbý týden.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.