Reklama

MUDr. šleh romana janoucha

Tak nám pustili doktora Ratha. Tedy zatím jen z vazby, soudní líčení kolem jeho vínové kauzy samozřejmě bude pokračovat. Z Ratha tak podle očekávání bude celebrita ještě dlouhé měsíce, ne-li roky. Sotva opustil brány věznice, už s ním »exkluzivně« TV Nova strávila celý den, už v nejsledovanějších Televizních novinách na téže stanici poskytl Emmě Smetana »exkluzivní« rozhovor, no a nechyběl ani v tzv. veřejnoprávní ČT. V Událostech komentářích si ho podal ještě drsněji Martin Veselovský.

Zajímavé je, že oba moderátoři oslovují exhejtmana Středočeského kraje a exposlance PSP ČR »pane Rathe«, nikoli »pane doktore« či »pane doktore Rathe«, jak by se bezpochyby slušelo. Tím spíš, když MUDr. Rath ujistil, že politice dá na hodně desítek let dopředu vale a vrátí se ke své profesi lékaře. Ať už je vinen či je pouze obětí politického procesu, jak tvrdí, jeho prestižní medicínský diplom by mu nikdo upírat neměl!

Dalším aspektem Rathovy kauzy je skutečnost, že se pravicovým médiím i nadále bude hodit při útocích na ČSSD, potažmo levici jako celek. Málokdo už připomíná, že doktor Rath v soc. dem. skončil po dlouhé politické túře, která začala v 90. letech kde jinde, než u ODS...


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6, celkem 49 hlasů.

redakční zpráva

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.