Zemědělská univerzita a »Českých 100 nejlepších«

Rektor České zemědělské univerzity Jiří Balík převzal pátek 29. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu ocenění za umístění ČZU v rámci oborové kategorie »Českých 100 nejlepších«. Představitelé první desítky ze stovky nejlepších českých firem, majitelé firem umístěných v oborových kategoriích a také významné osobnosti České republiky, které získaly tituly Lady Pro a Gentleman Pro, byli vyhlášeni při galavečeru, kterého se zúčastnilo na 700 hostů.

»Velmi si tohoto ocenění vážím,« uvedl rektor ČZU, který připomněl, že v minulosti toto ocenění získali nejlepší české univerzity. Zároveň Jiří Balík připomněl zásluhy celé akademické obce a zaměstnanců ČZU, jmenovitě mezi nimi vyzdvihl Pavla Tlustoše, který v rámci letošního ročníku soutěže získal titul Gentleman Pro.
Cílem hnutí »Českých 100 nejlepších« je nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky či společnosti co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků. Systém

vyhodnocení a stanovení pořadí této soutěže je založen na praktických znalostech a zkušenostech získaných při každodenní praxi širokého okruhu odborníků.
Titul »Gentleman Pro« (poprvé udělen v roce 2006) je určen pro profesionálně i osobně mimořádné muže, jejichž dlouhá životní dráha byla ověnčena prokazatelnými a širokou veřejnosti uznávanými úspěchy.
Letos prestižní přehlídku organizovala již poosmnácté Comenius - Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci.

(vs, jb)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5, celkem 3 hlasy.

(vs, jb)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.