eurošleh ladislava kašuky

Nemáte pocit, že je něco špatně...? Takové to nejasné tušení, že někdo něco chystá, ale vy nevíte co? Říkáte si, jak je možné, že EU má takové problémy, jak je možné, že členské země tohoto uskupení chudnou, zadlužují se a jejich ekonomiky pomalu umírají?! Nezdá se vám divné, že když jsou v tomto seskupení velmoci jako Německo, Francie, Anglie a mnoho dalších zemí, tak obchod vázne a nikdo, snad z výjimkou Německa, na tomto spolku nevydělává...?

Napadlo vás někdy, že krize je umělá, zadlužení schválně vyvolané a řízené a směřuje to k jedinému - k FEDERALIZACI EVROPSKÝCH STÁTŮ, k vytvoření supervelmoci řízené jedinou vládou, s jednotnou armádou, s naprostou ztrátou suverenity členských zemí a polapení nejbohatším státem EU, tedy Německem, všech ostatních zemí do předem připravené pasti?! Ptáte se, jak přinutí lidi, aby s něčím takovým souhlasili?

Snadno. Nechají ostatní členské země padnout až na dno dluhové pasti a pak přijdou s milosrdným návrhem sjednocení Evropy. V rámci tohoto sjednocení budou samozřejmě odpuštěny jednotlivé dluhy členských zemí, které si dluží mezi sebou a které dluží MMF. Udělá se skvělá reklamní kampaň, ve které vám vylíčí, jak se budete mít lépe bez dluhů a jak je skvělé být součástí velkoněmecké, pardon, chci říci EVROPSKÉ FEDERACE.

Lidé, kteří jsou soustavně masírováni médii patřícími z 90 % německým majitelům, radostně zavýskají, že je země konečně bez dluhů a úplně zapomenou na to, kdo ty dluhy udělal... Možná, že tím jednotlivci opravdu něco získají, nejvíc ti, kteří již teď něco mají, ale národ ztratí suverenitu a nakonec i sám sebe! Menší národy se časem v takové sjednocené Evropě rozplynou jako kapičky v obrovském moři a Evropa bude taková, o jaké snili Němci již dávno. Tentokrát bez boje...


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.2, celkem 85 hlasů.

Ladislav KAŠUKA

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


adler.david
2014-02-17 15:13
Autorovi článku nechci nic vyvracet, pouze sděluji svůj názor.
Primární důvod zadluženosti bych osobně viděl v kapitalismu jako
takovém. Ten totiž ve své podstatě představuje jakési Ponziho
schéma.
jaroslav.hadas
2014-01-16 06:48
Pokud na této planetě budou mít banky neomeznou moc, tak parlamenty
jednotlivých zemí budou tvořit a tvoří jen statisty v likvidaci
jednotlivých států a vzniku několika center moci na tomto světě.
suda.jan
2014-01-06 03:42
Vypadá to, že Láďa má pravdu. Může to tak i být, ale nemusí. Jak
to? No proto, že zapomněl, nebo spíš nevěří, že existuje Bůh Pán
Ježíš Kristus. A záleží na každém z nás, zda jemu věříme co ON
říká. On je Absolutním Pánem, který nás miluje a z lásky nám
dává svobodu a s ní i odpovědnost za život. Záleží na nás jak
myslíme a jak se rozhodujeme. Tato slova by měla napomoci k dobrému.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.