Reklama

Miss Haló novin již popáté. Poprvé však na jaře!

Jana Couralová, ředitelka agentury Charme models a někdejší Miss Mirabelle Francie, je častým respondentem rozhovorů nejen v sobotní příloze Bonus Pro Vás, ale i na dalších stránkách našeho deníku. Není divu, právě díky ní čtenáři mohou volit Miss Haló novin, letos již popáté. Opět se tak stane v Brně, a to v rámci osmého ročníku československé soutěže krásy těla, ale především duše Miss a Mistr Charme. Tentokrát však nikoli na podzim, ale už nyní, na sklonku jara. Proč? I o tom je následující rozhovor, v jehož rámci poprvé představujeme šest finalistek…

V čem bude letošní ročník soutěže Miss a Mister Charme jiný? Co nového připravujete?

Letos se opět vracíme do exteriéru, jak tomu bylo v prvním a druhém ročníku soutěže. Letošní téma Pohádka se kouzelně snoubí s místem konání na hradě Špilberku. Soutěž je navíc zařazena mezi projekty Brno – město uprostřed Evropy. Celým večerem nás bude provázet šarmantní princ Miroslav Šimůnek a originalitu do soutěže vnese i pestrý program, v němž se předvede například taneční skupina čtyřnásobných mistrů světa v Show Dance. V porotě usedne mj. fotbalista Petr Švancara, herec Jakub Uličník, muzikálová zpěvačka Vendula Příhodová a další známé osobnosti. Nově se také vítěz může těšit na výhru v podobě plavby lodí s CK Orbis  Link a společností Costa. Více ale neprozradím – počkejte si na finále 13. června, pro které jsme připravili řadu překvapení, díky nimž to bude, což jsme si skoro jisti, dosud nejlepší ročník Miss a Mistr Charme. Snad jsme objednali i dobré počasí, aby letošní ročník byl opravdu pohádkový se vším všudy (úsměv)…

Proč došlo k termínovému přesunu z podzimu na konec jara?

Právě z důvodu zakomponování soutěže Miss a Mistr Charme do projektu Brno – město uprostřed Evropy, neboť v tento den probíhá závěrečný ohňostroj Ignis Brunensis, který pořádá společnost Snip And Company.

Tento nápad mi byl vnuknut vedením hradu Špilberk. Akce pořádané ve venkovním areálu jsou divácky velmi oblíbené.

Před rokem jsem se vás ptala, na který z ročníků nejraději vzpomínáte, nyní se zeptám trochu jinak: která z vítězek či z vítězů z minulých ročníků vám nejvíce utkvěl/a v hlavě a proč?

Z vítězek si nejvíce vzpomínám na slečnu Veroniku Jaškovou, nadanou tanečnici, která oslnila v prvním ročníku soutěže Miss a Mistr Charme. No a mezi muži výrazně vyčníval loňský vítěz - herec Igor Loškár.

Máte v okruhu letošních finalistů nějakou zjevnou favoritku či favorita?

Mám (úsměv). Ale přiznám se, že jsme po celoročním konání castingů vybrali velmi vyrovnanou šestici talentovaných dívek i hochů.

Jaký je ve vašich očích a) ideální muž, b) ideální žena? Co vše musejí mít a co naopak mít nesmějí?

Ideální muž by měl být inteligentní, čestný, pravdomluvný, milující, ale především šarmantní (úsměv). Ideální žena by měla být mou kopií (smích).

Letos se znovu, již popáté, bude volit Miss Haló novin. Jak tato volba proběhne?

Čtenáři budou moci od 18. května, jako již tradičně, na internetových stránkách www.iHalo vybírat z našich finalistek tu svoji favoritku. Dívka, která získá nejvíce hlasů, se stane pátou Miss Haló novin a rovněž ona bude přímo v Brně korunována a dostane od generálního ředitele Futura, a.s., a šéfredaktora Haló novin Petra Kojzara šerpu s tímto nápisem.

Jak vlastně k nápadu volit Miss Haló novin došlo?

Haló noviny jsou s námi již od 1. ročníku soutěže Miss a Mistr Charme a patří jim za to veliký dík. Spolupráce od začátku probíhala především klasicky profesně, to znamená rozhovory, články, reportáže, až následně vznikla myšlenka na uspořádání soutěže o Miss Haló novin, o které budou svými hlasy rozhodovat přímo čtenáři. Velký dík v tomto směru patří nejen Petru Kojzarovi a vedoucímu serveru iHalo.cz Martinu Kalousovi, ale především Romanu Janouchovi, se kterým je fantastická spolupráce již od onoho vzpomínaného prvního ročníku a bez nějž by zřejmě nikdy žádná Miss Haló novin, potažmo mediální partnerství, nevznikly.

Jste půvabná žena. Co vše pro svoji krásu děláte? Nebo je to vše, takříkajíc, dar přírody?

Děkuji, geny fungují (úsměv). Pravdou je, že mě baví zdravý životní styl (sport, dobré jídlo, žádné diety a tak podobně), mám ráda moře, sluníčko, pozitivní myšlení, umění, snažím se mít nadhled a jsem věčný optimista.

Kdybyste si mohla na pustý ostrov vzít jen tři věci, které by to byly?

Materiálno v mém životě téměř nehraje žádnou roli, tudíž věci bych si s sebou nebrala, ale vzala bych si své milované osoby…

A pokud bych si měla přece jen vybrat nějakou věc, asi bych zvolila nějaký krásný model, který bych předvedla domorodcům (smích), dále harmonogram s přípravou dalšího ročníku soutěže a ohňostroj Ignis Brunensis, který by nám pomohl k záchraně v případě nouze a návratu nejen do 9. ročníku soutěže Miss a Mistr Charme 2016, ale také do našeho domova…


1. Lucie Tesařová 2. Kristýna Turčínová 3. Magdalena Al Masany
4. Julie Hojdyszová 5. Kateřina Rosíková 6. Denisa Jedličková

Marcela ŠPIČKOVÁ

FOTO – archiv Charme Models

(více informací najdete na www.charmemodels.cz)

 


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.4, celkem 51 hlasů.

Marcela ŠPIČKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.