Hejlík: Vedu kočovný život a jsem sám

Charismatický Lukáš Hejlík v rámci návštěvy unikátní ledové plochy pod střechou pražského Europarku ve Štěrboholích (více na www.europark.cz) prozradil, že je na ledě jako doma. Hokej je jediný sport, který ho baví do dneška.

I své dceři Klárce koupil k Vánocům brusle, dnes je však v Europarku vyzkoušet nemohla. »Mám ji v péči jeden týden v měsíci a zrovna to nevyšlo, ale ledová plocha tady bude až do března, takže si přijdeme zabruslit někdy jindy.«

Když má Lukáš svoji holčičku u sebe, jde všechno ostatní stranou, včetně sebelepších pracovních zakázek. »Jsem samozřejmě nejradši s Klárkou doma v Říčkách, tedy tak vlastně napůl na Jižní Moravě napůl na Vysočině. Máme tam své bydlení, ovečky a psa. Čím je starší, tím víc jí to tam baví.« A jak to má teď se ženami? »Od rozchodu s bývalou partnerkou jsem skoro rok vesměs sám. Je to hodně tím, že vedu spíš kočovný život.« Už několikrát ho média spojovala s moderátorkou Danielou Písařovicovou, podle jeho slov ale přes hranici opatrného seznamování nedošli.

Talentovaného herce většina lidí poprvé zaznamenala jako hlavního hrdinu v seriálu Ošklivka Katka, své herecké schopnosti však více uplatnil v úspěšném respektovaném seriálu Terapie a již brzy se na něho můžete těšit jako na jednoho z kantorů seriálu Základka.

redakční zpráva

******************

Další články z dvoustrany MAZAIKA ZAJÍMAVOSTÍ 12 a 13 včetně oblíbeného sloupku Haló tipomat čtěte buď v tištěné podobě Haló novin (k zakoupení na stáncích), nebo v elektronické podobě na internetových stránkách www.publero.com.

******************


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.2, celkem 5 hlasů.

redakční zpráva

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.