Reklama
Objeveno na síti

Washington připravuje první atomový úder proti Rusku

Washington si myslí, že dokáže vyhrát atomovou válku a připravuje první úder proti Rusku a možná i proti Číně, aby se do nebezpečí nedostala ani americká světová nadvláda. Plány pokročily, realizace je v běhu. Jak jsem již napsal dříve, USA změnily svoji strategickou doktrínu. Atomové zbraně již nejsou odvetnými zbraněmi, slouží k útočnému prvnímu úderu. V Polsku byly v blízkosti ruské hranice umístěné systémy protiraketové obrany, další základny se připravují. Ve finále bude Rusko obklíčeno americkými raketovými základnami.

Raketový deštník slouží na to, aby zachytil a zničil mezikontinentální rakety. Podle americké vojenské doktríny USA provedou proti Rusku první úder. A to, co zůstane Rusku na odvetné opatření, má neutralizovat raketový deštník.

Změnu doktríny odůvodnil Washington možností, že teroristům by se mohla dostat do rukou atomová zbraň a mohli by za její pomoci zničit některé americké město. Toto vysvětlení nedává smysl. Teroristi jsou jednotlivci anebo skupiny jednotlivců, ne země s nebezpečnou armádou. Kdo použije proti teroristům atomové zbraně, zničí o mnoho více než teroristy, krom toho by to bylo úplně zbytečné, úplně by postačilo bezpilotní letadlo vybavené konvenční raketou.

Umístění raket v Polsku vysvětlil Washington tím, že chce chránit Evropu před íránskými mezikontinentálními raketami. Washington i vláda i té poslední evropské země dobře vědí, že Írán nedisponuje mezikontinentálními raketami a že Írán neprojevil žádný úmysl napadnout Evropu.

Vysvětlením Washingtonu nevěří žádná vláda. Každá si je vědoma toho, že Washington zakrývá skutečný důvod - chce se vyzbrojit tak, aby vyhrál atomovou válku. Rusko pochopilo, kam míří změna americké doktríny, pochopilo, že americké raketové základny před jeho hranicemi míří na Rusko, a pochopilo, že Washington plánuje proti Rusku první atomový úder.

I Čína pochopila, že Washington má ve vztahu k Pekingu podobné úmysly. Jak jsem již napsal před několika měsíci, Čína reagovala na hrozby Washingtonu připomenutím, že dokáže zničit USA, pokud by Washington zosnoval konflikt. Washington je ale toho názoru, že by atomovou válku dokázal vyhrát bez toho, aby tím USA utrpěly, případně za cenu jen nepatrných škod. Tento odhad zvyšuje pravděpodobnost atomové války.

Jak vysvětlil Steven Starr, tento odhad je založený na ignoranci. V případě atomové války neexistuje žádný vítěz. I kdyby raketový deštník ochránil americká města před odvetnými opatřeními, radioaktivní záření a důsledky jaderné zimy, kterou by spustilo odpálení atomových zbraní v Rusku a Číně, by zničily i USA.

Média se od doby korupčního Clintonova režimu v rukou několika jednotlivců na tomto zločinu spolupodílejí tím, že na toto téma mlčí. Vlády amerických vazalských států v západní a východní Evropě, v Kanadě, Austrálii a Japonsku jsou také vinné spolupachatelstvím, protože akceptují úmysly Washingtonu a poskytují základny potřebné pro tento účel. Duševně pomatená vláda Polska pravděpodobně podepsala rozsudek smrti pro lidstvo. Americký kongres je vinen jako spolupachatel, protože k plánům exekutivy pro atomovou válku se neuskutečnily žádné jednání.

Washington navodil nebezpečnou situaci, Rusko a Čína se domnívají, že očividně jsou vystaveny nebezpečí prvního úderu, což by je mělo podnítit k tomu, aby samy zaútočily jako první. Proč by Rusko a Čína měly sedět na zadku a čekat na neodvratné, zatímco jejich nepřítel úplně dokončí svůj protiraketový deštník? Až bude protiraketový deštník dokončený, útok na Rusko a Čínu je jistý, pokud před tím nekapitulují.

Desetiminutová zpráva stanice Russia Today ukazuje, že tajný plán Washingtonu udeřit na Rusko není tajemstvím. Vyplývá z ní i to, že Washington je připravený uklidit z cesty všechny evropské funkcionáře, kteří by se Washingtonu postavili do cesty.

Když se čtenáři ptají: Co můžeme učinit my? Odpovím jim: Vypněte to ministerstvo propagandy. Nesledujte Fox News, CNN, BBC, ABC, NBC, CBS, přestaňte číst New York Times, Washington Post, LA Times. Jednoduše se vykašlete na oficiální média. Nevěřte ani slovo z toho, co tvrdí vláda. Uvědomte si, že zlo sedí ve Washingtonu.

Jen v 21. století zničil Washington sedm zemí úplně anebo zčásti. Zabil, zmrzačil anebo vyhnal miliony lidí. Lítost přitom nikdy žádnou neukázal. Lítost neprojevily ani církve, které se nazývají »křesťanské«. Destrukce, kterou má na svědomí Washington, je prezentovaná jako velký úspěch. Washington se prosadil. A Washington je rozhodnutý prosazovat se nadále. Zlo, které reprezentuje Washington, žene svět do záhuby.

Převzato z německého tisku, kráceno


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.7, celkem 97 hlasů.

(red)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.