Reklama

Důvodem mého odchodu je fašizoidní nátlak

Díky iniciativě pana učitele a některých studentů, kterou využili i lidé, kteří se nedokázali vyrovnat s výsledky voleb, i díky médiím a některým dalším sdělovacím prostředkům  se odstartovala celorepubliková kampaň „Baborová“. Proto se chci k této šikaně i já vyjádřit bez vytrhávání vět z mých názorů a publikovaných článků.  Vše bylo sice napsáno v určitém čase, přesto si za svými názory  stojím i dnes..

Naše republika se nachází nejen v krizi ekonomické, ale i politické a v morálním marasmu. Můžeme  mít odlišný názor,  ale musíme se chovat k sobě jako lidé – slušně!

Nikdy jsem se necítila tak nesvobodně jako v poslední době. Útoky, které byly a jsou vedeny v neférové a osobní rovině ohrožovaly nejen mě, ale i mou rodinu. Bylo mi líto, že i někteří politici, ředitelé škol, úředníci,… podporovali nátlakové akce. Slova „chcípni, chcípnete, smrt, 2 molotovy nejlépe v noci, výzva k třídnímu boji,…“ mi navozovala neprožité období třicátých let minulého století.


Chci upřímně poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují a je jich opravdu hodně. První se začali ozývat lidé bez politické příslušnosti. Byli to mí bývalí i současní studenti a žáci, spolužáci, učitelé, ředitelé škol a další a další. Samozřejmě mi vyjadřovali podporu členové KSČM, ale dostala jsem podpůrné dopisy i od některých členů ČSSD, ODS i KDU – ČSL. Ještě jednou děkuji!!

Funkci radní jsem přijala s upřímnou snahou pomáhat a vést prospěšnou diskuzi se všemi před přijatým rozhodnutím. Ale odsuzovat někoho, koho neznáte, který ani nezačal pracovat je primitivní. Je mi líto, ale jsem žena a rovněž manželka, máma a babička, která neunesla fašizoidní nátlak a s vyčerpáním skončila na nemocenské. Funkci radní nemohu v době nemoci zastávat, proto Rada Jihočeského kraje pověřila plněním úkolů, které jsou v mé kompetenci neuvolněného radního pana JUDr. Tomše Vytisku. Děkuji mu za pomoc.

Vítězslava  BABOROVÁ

Pozn.redakce: Funkci za nemocnou V.Baborovou zastává až do rozhodnutí Rady Jihočeského kraje hejtman Zimola, nikoli T.Vytiska.


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.3, celkem 366 hlasů.

Vítězslava BABOROVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama