Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

Předvolební posezení KSČM ve Znojmě u burčáku

Pěkné počasí a hezké prostředí kulturního domu v Oblekovicích přivítalo na stovku příznivců KSČM, kteří se chtěli seznámit s kandidáty na zastupitele ve Znojmě.

Při dobrém burčáku a lidové hudbě zde vystoupil lídr kandidátky Petr Krátký. Po stručném seznámení se svým životopisem informoval o práci klubu zastupitelů KSČM v Jihomoravském kraji, kterého je členem. Podstatnou část svého vystoupení věnoval návrhu činnosti komunistů v novém zastupitelstvu v těch činnostech, kde můžeme pomoci a které dovedeme ovlivnit. Jde zejména o bytovou otázku, ale i o zajištění důstojného života našich důchodců. Můžeme pomoci i v oblasti školství, životního prostředí. Ve volebním programu podpoříme výstavbu kanalizace v okrajových čtvrtích města a budeme se podílet na řešení problémů i v oblasti dopravy, životním prostředí nebo odpadovém hospodářství.

Předseda současného klubu KSČM Ludvík Hekrle zhodnotil plnění našeho volebního programu za uplynulé čtyři roky. Ocenil práci zastupitelů za KSČM, ale i členy komisí z našich řad, pracujících při zastupitelstvu a radě města. Velkou část našeho volebního programu se podařilo naplnit ve spolupráci s vládnoucí koalicí ve Znojmě.

Hostem byl člen VV ÚV KSČM Josef Číž, který kromě pozdravu vyslovil podporu kandidatuře Petra Krátkého a navrhovaným kandidátům KSČM do města. Celým tímto setkáním provázel mluveným slovem jako moderátor předseda OV KSČM ve Znojmě Miroslav Vlašín.

(za)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.8, celkem 24 hlasů.

(za)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama