Na snímku č. 1 jsou zleva Miroslava Moučková (Praha 7), Helena Briardová (Praha 6), Pavel Bouda (Praha 2), Milan Macek (Praha 5), Karel Skoupil (Praha 4) a Zdeněk Nagovský (Praha 8).

Slavnost Haló novin byla ve znamení voleb

Sérií fotografií se ještě vracíme k sobotní Slavnosti Haló novin na pražském Výstavišti. Jak již jsme zmínili ve včerejším vydání, slavnost byla především ve znamení blížících se voleb do třetiny Senátu a do městských zastupitelstev. Proto moderátorská dvojice Marta Semelová a Petr Kojzar přivítala na pódiu i vedoucí kandidáty do zastupitelstev jednotlivých městských částí.

Na snímku č. 2 kandidáti do Senátu Josef Hála (volební obvod č. 18 – Příbram), Rudolf Carvan (volební obvod č. 30 – Kladno) a Lubomír Ledl (volební obvod č. 21 – Praha 5)

Na snímku č. 3 odpovídá na dotaz moderátora poslanec a kandidát do Zastupitelstva hl. m. Prahy Jiří Dolejš. Na slavnosti se mezi návštěvníky objevily všechny věkové kategorie (viz snímek č. 4) a svůj stánek mělo jako obvykle i Nakladatelství Futura (snímek č. 5). K dobré pohodě hrál a zpíval Taneční orchestr TOX Poděbrady (snímek č. 6).

FOTO – Haló noviny/Vladimír SLOBODZIAN


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.8, celkem 18 hlasů.

(zr)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.