Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

O politiku mají lidé zájem

V celé naší zemi vrcholí předvolební akce. Termín voleb jak komunálních, tak senátních, se kvapem blíží. S tím ale souvisí i spousta akcí a setkání na besedách, které by se jinak nekonaly.

Ve Znojmě se konala v restauraci Centrál beseda s evropským poslancem Miloslavem Ransdorfem a paní Ilonou Švihlíkovou na podporu kandidátky do Senátu Marty Bayerové. Besedy se rovněž zúčastnil senátor Václav Homolka spolu se svým asistentem Jaroslavem Komínkem.

Účastníci besedy se mohli zeptat na jakýkoliv problém vyplývající z našeho členství v Evropské unii a rovněž na ekonomické problémy naší země. Padaly rovněž otázky z praktického života obyčejných lidí.

»Byla jsem příjemně překvapena, kolik lidí má zájem o postavení naší země v Evropské unii a kolik lidí se zajímá o ekonomiku u nás. Občané se ptali například na přístup státu k pracujícím, o pomoc v nezaměstnanosti, zajímali se o postavení a zabezpečení lidí v důchodu,« řekla Bayerová. Byly připomínány některé nesmyslné zákony a nařízení Evropské unie, které podle »selského rozumu« poškozují zájmy naší země.

Celá akce byla zpestřena vystoupením dětí z občanského sdružení Smajlík pod vedením paní Radky Strmiskové.

(za)

FOTO - archiv Marty BAYEROVÉ


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 13 hlasů.

(za)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama