Krkonošské náměstí v Trutnově.

Postřehy z volební kampaně

Do zahájení komunálních voleb a voleb do Senátu ČR zbývají tři dny. Když se ohlédnu za svojí volební kampaní, mohu zodpovědně říci, že s pomocí mnohých členů strany se můj volební program dostal do velikého počtu domácností - mezi voliče. V rámci kontaktní volební kampaně jsem oslovil téměř 3000 občanů Trutnovska a části Náchodska. Samozřejmě i ve zbývajícím čase budu občany dále oslovovat, neboť mnozí se rozhodují na poslední chvíli, kterému subjektu či osobě dají svůj hlas. Každý hlas pro KSČM je důležitý.

Slavomil Bradler

Při setkávání s občany se jasně ukázalo, co je trápí. Na prvém místě to byly obavy ze ztráty zaměstnání, obtížné získávání práce nové. Jsme regionem s největší nezaměstnaností v rámci východních Čech. Člověku je smutno, když vidí chátrající objekty kdysi prosperujících závodů, nebo když projíždíte kolem prázdných pozemků, kde byly závody např.: Texlen 01 Trutnov, Texlen 26 Rudník, Libeč. Hmatatelné výsledky práce pravicových stran, především ODS.

Další nesouhlasné názory směřovaly ke krádeži století - »církevním restitucím«. Často lidé zmiňovali arogantní vystupování a chování politiků, především z řad TOP 09. Je na škodu věci, že se nepodařilo vyhrát ve sněmovně bitvu s Miroslavem Kalouskem, který se nemusel omluvit za urážející výroky vůči našemu poslanci - Zdeňku Ondráčkovi. Postrádal jsem větší, aktivnější vystoupení zbývajících poslanců KSČM. Na co čekáme? Bez boje není možné vítězství. I na toto mnozí občané při neformálních debatách upozorňovali.

Především starší občané projevují obavy z možného válečného konfliktu na Ukrajině, zdají se jim nerozumné sankce proti Rusku, které budou mít, a již mají, dopad na ekonomiku ČR, na zvýšení nezaměstnanosti. Je pro ně zarážející reakce mnoha politiků, kteří by neváhali poslat na Ukrajinu moderní zbraně. To je několik postřehů z volební kampaně.

Do zahájení voleb zbývají tři dny. Udělejme vše a ve zbývajícím čase získejme další hlasy pro naše kandidáty do zastupitelstev či Senátu, a to nejen na Trutnovsku, ale v celé republice. Je třeba nepřipustit volební cíl pravice u voleb do Senátu - změna poměru sil v horní komoře Parlamentu ČR v její prospěch. Budu-li zvolen, bude mě vždy zajímat, jaké problémy mají lidé ve městech, ale především v nejmenších obcích, co či kdo jim ztrpčuje život a budu jim pomáhat jejich problémy řešit.

Slavomil BRÁDLER, kandidát KSČM do Senátu, volební obvod č. 39 - Trutnov


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.8, celkem 6 hlasů.

Slavomil BRÁDLER

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.