Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

Fed Cup hlásí vyprodáno

Petra Kvitová a Lucie Šafářová by měly hrát sobotní dvouhry ve finále Fed Cupu proti Německu. Na německé straně kurtu nastoupí Angelique Kerberová a Andrea Petkovicová. Otázkou zůstává, jak budou vypadat nominované čtveřice obou výběrů.

V českém týmu se s Kvitovou a Šafářovou celý týden připravují ještě Karolína Plíšková, Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková. Uvidí se, jestli nehrající kapitán Petr Pála nechá v sestavě debutantku Plíškovou, nebo zařadí raději deblový pár Hradecká, Hlaváčková. Vše bude jasné v pátek v jedenáct dopoledne, hodinu před slavnostním losem na Staroměstské radnici.

Také nominace Německa není úplně jasná. Kapitánka Barbara Rittnerová sice oznámila, že nasadí světovou desítku Kerberovou a čerstvou vítězku Turnaje šampionek Petkovicovou, ale šanci má i Sabine Lisická. Další možnost Rittnerové je nominace Julie Görgesové s Annou-Lenou Grönefeldovou. Tady se nabízí varianta mít na závěr v záloze sehraný deblový pár.

Sobota 13.00

Tenisový svátek je už v odpočítávání. Vše vypukne na ostro zítra hodinu po poledni. Před vyprodanými ochozy »musí« naše hráčky zvládnout nelehkou úlohu favoritek. Na zteč k síti je požene natěšený třináctitisícový dav.

Do Prahy se pochopitelně chystají legendy bílého sportu. Chybět nebude hvězda hvězd Martina Navrátilová. Tenisové retro připomíná, že Martina pomohla bývalému Československu v roce 1975 k prvnímu titulu. V hledišti zasedne mimo jiné třeba také Helena Suková. Fandit bude dále daviscupový kapitán Jaroslav Navrátil spolu s Radkem Štěpánkem. Z německých velkých tenisových postav bude v Praze Anke Huberová.

(stu)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.2, celkem 6 hlasů.

(stu)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama