Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 

Setkání zastupitelů ve Svitavách

Zvolení zastupitelé za KSČM se sešli ve středu 26. listopadu na OV KSČM ve Svitavách a sdělovali si zkušenosti z předvolební kampaně i povolebních vyjednávání.

Bylo to velmi příjemné odpoledne, přijela za námi i Věra Vejvodová z ÚV KSČM, která ocenila práci a zároveň nabídla pomoc. Ta bude pochopitelně využita, protože je stále co zlepšovat.

V Moravské Třebové jsme vytvořili koalici, máme radní (Hana Horská), jsme ve vedení i v dalších místech jako například v Karli, velkou radost máme z Hradce nad Svitavou, tam máme místostarostu a předsedy výborů. Na setkání přijeli tři sympatičtí muži (snímek vpravo), kteří jsou dokladem toho, že i v našich řadách máme novou krev.

Obecní zastupitelkou je i naše poslankyně Květa Matušovská (na snímku vpravo s Věrou Vejvodovou), která bude pracovat v Javorníku společně s dalším mladým Danem Císařem.

Na setkání přijeli noví, ale i zkušení, takže bylo o čem povídat. Sluníčkem byl předseda OV KSČM Josef Bohatec. Tak, jak ho známe, s úsměvem a humorem, provázel celým odpolednem a všichni jsme se shodli na tom, že se zase brzy musíme sejít.

TEXT a FOTO - Lidmila KRUŽÍKOVÁ


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.6, celkem 11 hlasů.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama