France utekl před koncertem

Milan Drobný, který oslaví své 70. narozeniny 13. ledna 2015 velkolepým koncertem se svými hosty v pražské Lucerně, má teď obavy, aby se koncert uskutečnil se vším všudy. Zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France totiž odletěl na dovolenou na ostrov Komandoo, který patří k Maledivským ostrovům.

»Ano, je to pravda, odlétám v sobotu a vracím se 12. ledna, tedy den před koncertem. Dostal jsem to jako dárek k Vánocům a přehodit na jiný termín už se to nedalo, protože už to bylo vše zaplacené,« potvrdil Martin France. »S Milanem jsme měli ještě den před Silvestrem pracovní schůzku s naší produkcí, kde jsme si vše znovu probrali, aby byl Milan v klidu, že vše běží v pořádku, a že Lucerna určitě bude, ať se nebojí.«

Drobný má ale strach, aby se mu jeho pěvecký kolega a hlavní osoba, která má koncert na starosti, vrátil včas, protože z Malediv jsou to přece jen tři letecké přestupy. Teď ještě čekají oslavence a jeho kolegy zvukové zkoušky s kapelou Charlie Band, která bude interprety na koncertě doprovázet. Jediný, kdo bude na zvukové zkoušce, která se uskuteční v neděli, chybět, bude právě France. »No budu si muset svůj song vyzkoušet až ten den přímo v Lucerně, tak doufám, že to vše zvládnu a že zpáteční návrat s teplotními rozdíly se nepodepíše nijak na hlasivkách,« má obavy France.

Jinak z Drobného kolegů se zatím na koncert nikdo neomluvil, že by nepřišel, tak pokud ještě vyloženě někoho neskolí chřipka nebo nějaké jiné onemocnění, budete moci v Lucerně slyšet například Jiřího Suchého, Petru Janů, Dalibora Jandu, Václava Neckáře, Petra Koláře, Leonu Machálkovou, Petra Spáleného, Yvetu Simonovou, Heidi Janků a mnoho dalších.

Do Lucerny dorazí také herečka Tereza Kostková, která si přijde pro šek pro nadační fond Veselý senior, jehož je patronkou, neboť 70 Kč z každé prodané vstupenky z tohoto koncertu jim bude věnováno.

(rj)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.4, celkem 14 hlasů.

(rj)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.