Oslavte 20. narozeniny komunitního Centra Narovinu

K příležitosti oslavy 20 let Centra Narovinu jeho lídři připravili multikulturní Narovinu Afrika festival. Z připravovaného bohatého programu si vybere každý.

Těšit se můžete na divadelní, hudební a taneční vystoupení (Miloš Vacík a Tam Tam Batucada, TiDiTaDe, ŘEKY - Antonie Nyass a Luhawa Goldin a další); na workshopy bubnování, tance, zpěvu pro děti i dospělé; divadlo; diskuse s odborníky o tématech rozvojových zemí; výstavy, promítání dokumentů a nebudou chybět ani prodejní a občerstvovací stánky.

Narovinu Afrika fest se uskuteční 19.-20. června 2015 v mezinárodní škole Park Lane, Valdštejnská 151, Praha 1 - metro Malostranská.

Potěší, když jako vstupenku na festival přinesete jakýkoliv dárek do narozeninové benefiční tomboly. Výtěžek podpoří rozvoj komunitního centra Ostrov Naděje v Keni na Rusinga Island.

V rámci festivalu proběhne také sbírka. Přinést můžete anglicky psanou knížku pro novou knihovnu Ostrova Naděje nebo psací potřeby pro děti ze sirotčince.

Centrum Narovinu je obecně prospěšná společnost, která vznikla v roce 1995. Hlavní náplň činnosti Centra Narovinu představují v současné době projekty zahraniční rozvojové spolupráce, globální rozvojové výchovy a rozvoj dobrovolnické práce. Rozvojové projekty v africké Keni organizuje od roku 2000. Všechny projekty jsou vedeny s velkým důrazem na dlouhodobou udržitelnost, podporu soběstačnosti a přechod od pasivního přístupu k aktivnímu převzetí zodpovědnosti. Hlavní projekty Centra Narovinu: Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku * Afrika nevšedníma očima - programy ve školách a pro veřejnost * Komunitní centrum Ostrov Naděje na Rusinga Island.

(rj)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.4, celkem 5 hlasů.

(rj)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.