Zleva Josef Šenfeld, Radek Černý, Jaroslav Horák, Heiko Kosel a Oldřich Bubeníček FOTO - autorka

Vedení kraje pozitivní pro občany

Na Děčínsku běží předvolební akce KSČM na plné obrátky. V Rumburku odstartoval mítink hejtman Oldřich Bubeníček.

Jak sdělila předsedkyně oblastního výboru KSČM Rumburk, Jiříkov a Krásná Marie Mládková, radiovůz objíždí obce, kde zve obyvatele k volbám a v samotném Rumburku byl poté připraven na Lužickém náměstí mítink s řadou propagačních materiálů a živou hudbou.

Moderátor Václav Staněk přivítal všechny přítomné a v úvodu předal slovo hejtmanu Ústeckého kraje Oldřichu Bubeníčkovi. Ten ve svém projevu zhodnotil čtyřleté působení zástupců KSČM ve vedení kraje jako velmi pozitivní pro občany Ústecka a zaměřil se také na specifické podmínky ve Šluknovském výběžku. Lidé přicházeli k hejtmanovi s žádostí o autogram a nechyběla ani osobní slova díků.

Účastníkům mítinku se představil Jaroslav Horák, který je vedoucím kandidátem děčínského okresu a pár slov o sobě sdělil také další z kandidátů za okres Děčín Jiří Šír. Přítomni byli i další kandidáti za tento okres Emília Procházková, Petr Vomáčka a Martin Stojan.

Jaroslav Horák zdůraznil, že současný program Zastupitelstva Ústeckého kraje, ale i návrh na další čtyřleté období klade velkou pozornost na zefektivnění a rozšíření spolupráce Ústeckého kraje s příhraničními regiony Svobodného státu Sasko a Slovenské republiky včetně dalších států Evropské unie a světa.

Příležitost k představení se dostali také hosté z litoměřického okresu, jeho vedoucí kandidát Radek Černý, starosta obce Lovečkovice a poslanec Josef Šenfeld.

V závěru mítinku přijel pozdravit hejtmana Oldřicha Bubeníčka a účastníky poslanec Zemského sněmu v Drážďanech Heiko Kosel (Die Linke).

Soňa GROCHALOVÁ


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.2, celkem 38 hlasů.

Soňa GROCHALOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.