Členky LKŽ s oslavenkyní Ninou Šťastnou (vpředu uprostřed). FOTO - autorka

Nina slavila pracovně

V úterý 13. září se sešly po prázdninách členky LKŽ v Karlových Varech. Důvod byl slavnostní - naše zakládající členka Nina Šťastná oslavila významné životní jubileum, osmdesát let.

Jestli si myslíte, že následovalo povídání, popíjení – omyl! Čekalo nás hodně práce, nejen seznámení s výsledky jednání Republikové rady LKŽ, kterého se zúčastnila Jiřina Krejčová, ale také příprava na volby. Kandidátka do Senátu za KSČM Věra Bartůňková (kandiduje ve volebním obvodu č. 1 Karlovy Vary) nás informovala o akcích, které ji čekají v nadcházející volební kampani, a pokračovala: »Jak vidíte, místnosti na OV KSČM jsou plné volebních materiálů, potřebuji je připravit a doufám, že mi pomůžete.«

Naše členky neváhaly a okamžitě se daly do balení dárků pro voliče a voličky. Hlavně plakátky s fotkou Věrky a volebním programem, lízátka, bonbonky, kalendáříky, tužky a také reflexní pásky. Netrvalo dlouho a krabice byly plné balíčků. »Děvčata, děkuji vám, vím, že se na vás mohu vždycky spolehnout« - tato slova od Věry Bartůňkové nás potěšila.

A to je jen začátek, Věru podporujeme na mítincích, například na mítinku 3. října.

Levicový klub žen Karlovy Vary současně touto cestou děkuje všem, kteří a které se podíleli na úspěšném průběhu celostátního setkání LKŽ, jež se konalo letos v červnu v Březové u Karlových Varů.

Květa BELÁŇOVÁ, předsedkyně LKŽ Karlovy Vary


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 13 hlasů.

Květa BELÁŇOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.