Ze setkání s europoslankyní Kateřinou Konečnou (druhá zprava)

Slavnostní odpoledne v Ostravě

Dne devátého prosince 2016 se jako každoročně sešli členky a sympatizanti našeho klubu, aby společně oslavili konec roku a zavzpomínali na události, které je v letošním roce potkaly.

Mezi námi nechyběli předseda MěV KSČM Oldřich Jakubek, Tamara Galynina z ostravského Ruského domu, předsedkyně Krajské rady LKŽ Moravskoslezského kraje paní Mlčáková, zástupci obvodního koordinačního centra, Klubu českého pohraničí a další vzácní hosté.

Velký dík Katce

Největší poděkování však patří Kateřině Konečné, poslankyni Evropského parlamentu, která také mezi nás zavítala. Z její návštěvy jsme měli všichni velkou radost! Kateřina nám předala velké i stolní kalendáře na rok 2017 a dárkové předměty. Bylo to opravdu moc hezké odpoledne. Pracovnice G-Centra v Ostravě Zábřehu připravily pohoštění a k dobré náladě nám hrál náš milý harmonikář Karel. Velký dík patří také Martinu Mařákovi, předsedovi komise mladých při městském výboru KSČM, za velkou pomoc při přípravě této akce a následné organizaci. Největší poděkování však patří Katce Konečné.

A protože stojíme na prahu nového roku, za výbor Levicového klubu Boženy Holečkové Dolejší přeji všem čtenářkám a čtenářům Haló novin hodně optimismu, zdraví, rodinné pohody a síly v nastávajícím roce 2017, který bude nejen pro naši společnost, ale i pro nás všechny velice významný.

Předsedkyně LKŽ B. Holečkové Dolejší Ostrava-Jih Jindřiška VOZKOVÁ

FOTO – archiv LKŽ Ostrava-Jih


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.2, celkem 9 hlasů.

Jindřiška VOZKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.