Kalouskův pláč nad rozlitým mlékem

V dnešní době dochází k různému propojování politických stran a uskupení v rámci touhy získat dostatek procent pro vstup do Poslanecké sněmovny. TOP 09 a Starostové se ale rozešli. Předseda Gazdík správně usoudil, že s TOP 09 mu již žádná sláva neporoste. Po vzoru všech, kteří opouštějí potápějící loď, učinil tak také. Jak dopadne jeho fúze s KDU-ČSL, je ovšem ve hvězdách.

Je pravdou, že tonoucí se i stébla chytá. Mocný předseda TOP 09 naopak prohlásil, že stranu opustí až v případě, že bude neúspěšná v podzimních volbách. Jak rád říká, průzkumy veřejného mínění neuznává. Právě v jeho případě by však bylo dobré se nad nimi zamyslet a vzít je v potaz. Naši občané se totiž pravděpodobně rozhodli, že Kalouska a jemu podobné již v parlamentu nechtějí. Dá se říct, díky za to. Nelze totiž zapomenout, co všechno nám tento politik způsobil po dobu své působnosti na různých ministerstvech.

Nejvíce se mu »dařilo« jako ministru financí. Na jeho zákony a opatření doplácí většina lidí dodnes. Problém, který nám připravil na dlouhou dobu, církevní restituce, jsou brzdou v rozvoji mnoha měst a obcí. Doplácejí však na něj i jednotliví občané. Přicházíme o památky i objekty, které byly opraveny, a církve po nich natahují ruce. Proto vyjádření předsedy TOP 09 Kalouska, že v případě neúspěchu dá svoji funkci k dispozici, je jen slabou náplastí na to, co nám všem způsobil.

Filip ZACHARIAŠ, předseda OV KSČM Vyškov


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.1, celkem 102 hlasů.

Filip ZACHARIAŠ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


kafrmi
2017-02-17 17:32
martin.harfa, to si přímo říká o odpověď, ale zachovám decorum.
Jinak pravdivě napsaný článek.
pleningeri
2017-02-17 09:28
"Větší nebezpečí pro společnost tvoří ti, kteří mají
vyhrabáno..." Souhlas, platí to pro většinu ministrů ve
vládách po "sametovém" listopadovém puči...
martin.harfa
2017-02-17 08:16
Větší nebezpečí pro společnost tvoří ti, kteří mají
vyhrabáno...
ferdaholub
2017-02-17 08:07
Filipe,k tomu není co dodat, jen snad to,že Kalousek má již nahrabáno.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.