Poslední lídři: Borka a Snopek

V Karlových Varech a Pardubicích se v sobotu uskutečnily poslední krajské konference KSČM. Mj. na nich byl zvolen návrh pořadí kandidátních listin do podzimních parlamentních voleb.

V Karlovarském kraji se v sobotu uskutečnila krajská konference KSČM. Delegáti zvolili lídrem kandidátky pro volby do Poslanecké sněmovny současného poslance Jaroslava Borku. Na druhém místě bude předsedkyně klubu krajských zastupitelů Eva Valjentová. Třetí pořadí zaujme místostarosta Chebu Pavel Hojda.

»Krajské konference se zúčastnilo 24 delegátů a řada hostů. Vzácným hostem byl předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip. Diskuse proběhla v klidném konstruktivním duchu. Všichni se shodli na tom, že úspěch v podzimních volbách je pro naši stranu velmi důležitý,« informovala náš deník tisková mluvčí KV Barbora Vojtová.

V prostorách OV KSČM v Pardubicích se v sobotu uskutečnila krajská konference KSČM. Na základě jejího rozhodnutí povede KSČM do podzimních parlamentních voleb jako vedoucí kandidát Václav Snopek. Jako dvojku delegáti vybrali Květu Matušovskou a trojkou bude Miloš Drhlík. »Konference se zúčastnilo 34 delegátů, tzn. stoprocentní účast. Mezi hosty nechyběli člen VV ÚV KSČM Ivan Bělohlávek a samozřejmě téměř všichni kandidáti do PS PČR,« uvedl pro Haló noviny krajský předseda Jan Foldyna.

Komunisté už tak mají za sebou všechny krajské konference. Konečnou podobu kandidátek bude schvalovat ÚV KSČM na svém příštím zasedání v Praze.

(zku)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.2, celkem 27 hlasů.

(zku)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


martin.harfa
2017-03-20 18:48
Přehodný Borkovi a Hojdovi je dohromady 128(!) let. To chcete z toho
parlamentu dělat starobinec nebo LDN ?
martin.harfa
2017-03-20 10:14
Doufám, že preferenčními hlasy voliči v Pardubickém kraji protlačí
Květu Matušovskou na první místo namísto "lídra" (jednou se
to podařilo a Snopek dělal "podrž kabelku") Vygenerovat
pětašedesátiletého důchodce, známého "vodního
dýmkaře",to byla skutečně soudruzi delegáti "makačka na
bednu"...
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.