Letní tábory mají význam

Je tady léto a s ním i čas táborů. Možná i vy vzpomínáte na své táborové zážitky jako já. Jako dítě jsem se účastnila spousty táborů. A protože ráda dávám dětem to, co kdysi jiní dali mně – krásné letní zážitky, nová přátelství, dobrodružství, bylo jaksi samozřejmostí, že jsem v dospělosti také začala pořádat letní tábory.

V dnešní době, kdy děti tráví spoustu času u televize, telefonu nebo počítače, mají tábory pro děti i ten význam, že jsou téměř celé dny venku a sportují. Děti se ale také učí vycházet s druhými, řešit problémy bez pomoci rodičů, učí se říci o pomoc druhým lidem, učí se samostatnosti a zodpovědnosti, komunikovat s vrstevníky, zvyšují si sebedůvěru, zkoušejí svou odvahu.

Máme za sebou první letošní tábor, kde jsme se věnovali turistice, sportu, děti zažily mnoho dobrodružství a zábavy v přírodě, spoustu soutěží, výletů, her a nechybělo ani posezení u ohně. Věřím, že si děti tábor užily, něco nového se dozvěděly a naučily, a také že si odnesly spoustu nových zážitků, na které budou vzpomínat.

Tereza LIŠKOVÁ, kandidátka KSČM do Poslanecké sněmovny v Olomouckém kraji

FOTO – (za)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.5, celkem 8 hlasů.

Tereza LIŠKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.