Zdeněk Ondráček rozdával Haló noviny a volební materiály v teplém sobotním odpoledni a oslovoval potenciální voliče. FOTO – Marie ONDRÁČKOVÁ

Plodná předvolební akce mezi zahrádkáři

Zahrádkářská prodejní výstava Zahrada východních Čech v Častolovicích se stala příležitostí představit po čtyři dny volební program KSČM a kandidáty do PS z Královéhradeckého kraje veřejnosti.

Letos se zúčastnila slavnostního zahájení výstavy 28. září poslankyně Soňa Marková se svou asistentkou a též kandidátkou do voleb Lenkou Fialovou. Přivezly velkou zásobu pěkných propagačních dárků. O den později rozdával letáky i Haló noviny poslanec Zdeněk Ondráček, vedoucí kandidátky kraje. Mezi veřejností agitoval Josef Lukášek, Petr Forche i Josef Tylš. Ve stánku drželi službu také Ladislav Winzberger a Josef Zima. Z Pardubického kraje přijel v neděli poslanec Václav Snopek, protože i tam žijí Východočeši a veřejnost sem přijíždí z obou krajů. Podporu pořadatelům i kandidátům dala osobní účastí po tři dny předsedkyně KV KSČM Věra Žižková.

Kandidáti i rychnovští pořadatelé oslovovali procházející návštěvníky, kterých bývá na tisíce, a ti si většinou ochotně brali volební noviny i další propagační předměty. Občas se pustili i do politických debat. Jako po několik let před volbami, tak i letos tíha starosti o propagační stánek ležela na OV KSČM Rychnov a nynější předsedkyni Marii Ondráčkové. Jestli bude akce opravdu plodná a na výsledcích vidět, tak jako na pěkném vystavovaném ovoci a květinách, to se brzy dozvíme.

(vha)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.6, celkem 33 hlasů.

(vha)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.