Jana Uriel Kratochvílová míří do Paláce Akropolis

Rocková zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová, která se před lety proměnila z dívenky s takřka romantickou image na doslova mimozemské stvoření, se po roce vrací do Paláce Akropolis v Praze na Žižkově. Její vánoční koncert s kapelou Illuminati.ca Jiřího George Hrubeše, jenž působí rovněž v Pražském Výběru, se uskuteční již ve čtvrtek 7. prosince v 19:30.

Na co se mohou příznivci zapřísáhlé veganky a mistryně ulítlých převleků těšit? Především na nový hudební program s názvem Rock Mayhem a také na křest CD RubyRose Mayhem. Kdo bude hostem večera, to se návštěvníci dozvědí až na místě. Každopádně na pódiu – kromě Jany Uriel Kratochvílové – spatří Jiřího George Hrubeše (bicí), Pavla Thorna Trnavského (klávesy a perkuse), Jana Pokyho Pokorného (baskytara) a Davida Roberta Pavlíka (kytara). Chybět by neměla ani skupina MetaDance, která koncert zpestřuje svými spontánními tanečními kreacemi a originálními převleky.

Styl, který Uriel a Illuminati.ca servírují publiku, se podle jejich slov jmenuje Quantum Rebel Rock. Dobrou zprávou pro pamětníky Janiny dřívější kariéry je skutečnost, že součástí jejích vystoupení jsou v poslední době i legendární hity V stínu kapradiny, Publikum tvé jsem já či Copánky, avšak v poněkud modernějším kabátě. Co se vstupenek týče – ty jsou k mání na internetových stránkách Paláce Akropolis (ZDE) za 250 Kč. Zakoupit je samozřejmě můžete i přímo na místě v den konání koncertu. Vzhledem k tomu, že jsou všechny k stání, souboj o „protekční“ místa v první řadě se tentokrát naštěstí nekoná.

(za)

Foto – archiv skupiny Illuminati.ca


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 11 hlasů.

(za)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.