Chovejme se rozvážně.

Agresivita ve společnosti se stupňuje. Některé jevy jsou pro nás alarmující. Jde především o zvyšující se počty přepadávání seniorů i útoky dětských gangů, které napadají své vrstevníky ale i starší občany. I přes veškerou snahu zvýšit počet policistů v ulicích obcí a měst se těmto jevům nedá zabránit. Agresivitu v podobě hrubých slovních útoků registrujeme čím dál častěji i na politické scéně.

Poslanecká sněmovna se mnohdy stává „divadelní scénou“, kdy jednotliví poslanci předvádějí své proslovy, aniž by si uvědomovali, že tímto berou čas na řešení skutečných problémů. Na stolech zůstávají ležet návrhy zákonů, na které čeká mnoho lidí. Obstrukce a neustále řešení současné vlády v demisi blokují i další vyjednávání. Hnutí ANO parlamentní volby vyhrálo s jasnou převahou.

Na nás je, abychom z programu KSČM prosadili co nejvíce. Na navýšení peněz čekají senioři, zdravotnictví, školství, sport a další. Neustálé omílání stejných ataků vůči předsedovi vlády v demisi nic neřeší, pouze brzdí možnost posunu věcí, jejichž řešení již nesnese odkladu.

Ivo Pojezný


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.8, celkem 36 hlasů.

Ivo Pojezný

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


ferdaholub
2018-03-14 12:44
Ivo,myslím, že se stav nemůže změnit do chvíle, než se někdo
pokusí té přebujelé byrošině její tzv.práci zúkolovat !!!
fronda
2018-03-13 20:15
Babiš volby výrazně vyhrál, Filip výrazně prohrál a další
"rozvážné" chování tento vývoj v příštích volbách asi
jen potvrdí...
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.