Čeká nás spousta práce

Čas utíká rychleji, než bychom si přáli. Komunální volby nám klepou na dveře. Chceme nabídnout takový program, který osloví širokou veřejnost. Intenzivně diskutujeme s lidmi o jejich problémech a o tom, co je třeba v nejkratší době změnit. Vysedávání v kanceláři nepřinese žádný výsledek. Vyhýbáme se anonymitě, a proto oslovujeme lidi na ulici. Jejich požadavky a postřehy pro nás znamenají podklady pro tvorbu komunálního volebního programu.

Nejvíce lidé poukazují na nutnost zlepšení dopravní obslužnosti, opravení místních komunikací po zimě, zlepšení dostupnosti zdravotní péče v jejich bydlišti, zdokonalení služeb pro seniory. Maminky se dožadují zvýšení počtu míst v mateřských školkách a také obnovu jeslí. Objevují se požadavky na zajištění financí pro sport především dětí a mládeže. Jde jen o některé nezbytně nutné změny. Jsme rádi, že se lidé na nás obrací se svými podněty. Jen společným úsilím můžeme docílit nápravy věcí, které nás trápí. Záleží především na tom, jaké procento důvěry nám občané dají. Mám za to, že Blansko si zaslouží posun k lepšímu, což nám všem usnadní život.

Emil Pernica, předseda OV KSČM Blansko

 


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.7, celkem 26 hlasů.

Emil Pernica

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


reich.mir.fan
2018-03-14 21:34
V tom slušivém obleku s hezkou kravatou toho ale ten mladý sympaťák
moc neprodělá.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.