Poučení z Řecka

Co má společného politická situace v Řecku a to, co prožíváme u nás nebo třeba u sousedů na Slovensku?

Společnost pro evropský dialog (SPED) spolu s brněnskou pobočkou Klubu společenských věd a Masarykovou demokratickou akademií pořádají ve čtvrtek od 15.30 hodin v zasedací místnosti na Křenové ulici 67 v Brně diskusní setkání s řeckým politologem, politikem Harisem Golemisem, který se podílel na řadě dokumentů i formování strategie řecké Syrizy.

»V otevřené diskusi bychom chtěli posoudit zkušenosti, které nám ukazuje řecký vývoj i limity, které má levice obecně při střetu s neoliberální evropskou dominancí globálního kapitálu. A co si vlastně z tohoto můžeme vzít za poučení do našich politických střetů, do našich voleb prozradil naší redakci jménem organizátorů Jiří Málek ze SPED.

Akce je otevřena pro všechny zájemce a zájemkyně a určitě bude příležitost se během ní na mnoho věcí zeptat. »V řeckém hostu je garance velmi otevřených odpovědí,« slibuje zajímavou besedu Málek.

(za)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.5, celkem 15 hlasů.

(za)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.