Filip píše Grudininovi

Předseda ÚV KSČM a místopředseda PSP ČR Vojtěch Filip napsal blahopřejný dopis nezávislému kandidátovi za KPRF na prezidenta Ruské federace Pavlu Grudininovi:

Dovolte mi, abych Vám upřímně a co nejsrdečněji poblahopřál ke druhému místu v prezidentských volbách Ruské federace.

Plně si uvědomujeme, jak vysoké nároky a odpovědnost na Vás byly kladeny v prezidentských volbách. Váš výsledek považujeme za úspěšný v době, kdy v celé Evropě sledujeme pokles podpory levicových stran. Těší nás, že myšlenky a politika KPRF v Ruské federaci mají stále význam, podporu a důvěru občanů Ruské federace.

Při plnění Vašich náročných úkolů Vám přeji pevné zdraví a hodně úspěchů. Ujišťuji Vás, že KSČM i já osobně nebudeme litovat sil a energie ve prospěch rozvoje vzájemných tradičních, přátelských vztahů a spolupráce mezi KPRF a KSČM.

Předseda ÚV KSČM poblahopřál také znovuzvolenému prezidentovi Vladimiru Putinovi. V otevřeném dopise napsal mj.: Při výkonu této mimořádně odpovědné funkce v zájmu lidu Vaší země a udržení jednoty Ruské federace Vám přeji hodně úspěchů. Je to velká čest získat důvěru lidu, již počtvrté, a zároveň velký závazek, protože nesete zodpovědnost za mladou generaci, za její rozvoj, za budoucnost Vaší vlasti a udržení míru ve světě.

(rom)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 7, celkem 20 hlasů.

(rom)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


hajek.jiri51
2018-03-21 23:43
Co si s tím druhým místem ruští komunisté počnou. Kdyby aspoň
dostal Grudin post Předsedy vlády RF.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.