Tři nejkrásnější dívky ročníku 2018 s moderátorem Martinem Dejdarem a dnes již bývalou ředitelkou soutěže

Česká Miss mění majitele

Podíly Evy Čerešňákové a Martina Ditmara ve společnosti Miss Events, jež organizovala poslední dva ročníky České Miss, koupila mezinárodní kosmetická společnost Juliette Armand. Ta již před několika měsíci získala ve společnosti minoritní podíl. Eva Čerešňáková a Martin Ditmar byli necelé dva roky spolumajitelé této národní soutěže krásy.

Bývalá Vicemiss Eva Čerešňáková, dosavadní ředitelka a spolumajitelka, se s prodejem svého podílu ve společnosti rozhodla opustit projekt Česká Miss. Po úspěšném finálovém galavečeru, který proběhl v červnu, a téměř dvou letech působení odešla z pozice ředitelky národní soutěže krásy a chce se věnovat své vlastní kariéře a vlastnímu podnikání.

»Mám za sebou velkou a jedinečnou životní zkušenost. S průběžnou změnou majetnické struktury jsem se však rozhodla odejít z projektu Česká Miss a věnovat se vlastnímu podnikání a aktivitám, především moderování v češtině, angličtině i dalších jazycích a také autorské a scénáristické tvorbě. Je správný čas posunout se dál a nesmírně se na novou fázi svého života těším. Na odpočinek, cestování i to, že budu mít opět více volného času i čas na moderování různých událostí, jelikož jsem nabídky v posledním roce převážně odmítala. Ráda bych svůj životních příběh posledních dvou let také sepsala,« řekla Eva Čerešňáková, která o soutěži krásy už vydala jednu knihu, kde svoji cestu za tehdejším snem a titulem Česká Vicemiss 2007 inspirativně popsala. Povinnosti Čerešňákové v České Miss po červnovém finále postupně přebrala mezinárodní kosmetická společnost Juliette Armand.

Prezidentka a zástupci Juliette Armand na tiskové konferenci v Praze

Z projektu odešel i Evin někdejší životní partner Martin Ditmar, který byl spolumajitelem a předsedou představenstva společnosti Miss Events. Ten se kvůli zdravotním komplikacím stáhl z aktivního působení v projektu již před nějakou dobou a nyní se uskutečnil pouze oficiální akt v rámci celé transakce. »Česká Miss byla určitě zajímavá zkušenost, ale postupně se vracím k aktivitám, které jsou mi podstatně bližší. Poradenství a konzultační činnost v oblasti mezinárodního obchodu, spolupráce s londýnskou konzultační společností Gerson Lehrman Group, další rozvoj luxusního butikového hotelu Villa Memories či nové příležitosti, ohledně kterých jsem průběžně oslovován,« uvedl Martin Ditmar, který více než 15 let působil v oblasti retailu a mezinárodního obchodu.

Přes čtvrt století…

Obnovená soutěž Miss se v Česku koná přes čtvrt století. Soutěži Miss ČR, kterou od roku 1989 pořádal Miloslav Zapletal, konkurovala od roku 2005 Česká Miss, kterou pořádala Michaela Maláčová, manželka miliardáře Zdeňka Bakaly. Zatímco Miss ČR vybírala odborná porota, Českou Miss volili televizní diváci. Zapletal se s Maláčovou soudil kvůli tomu, že pro svou soutěž používá podle něj zaměnitelný název Česká Miss, soudy ale rozhodly ve prospěch Maláčové. Nakonec byly soutěže sloučeny a od roku 2011 existuje pouze Česká Miss. Značku pak od Maláčové koupila podnikatelka Marcela Krplová a následně se v roce 2016 dostali do čela klání právě Čerešňáková s Ditmarem. Soutěž se musela vyrovnávat i s několika soudními spory minulého a předminulého vedení. Současnou královnou krásy, tedy Českou Miss 2018, je od června dvacetiletá Lea Šteflíčková z Ústí nad Labem.

(koz)

FOTO – Miss Events


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 7, celkem 3 hlasy.

(koz)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.