Odkryté zrůdnosti z USA

KSČM se často unfairově předhazují stinné stránky minulosti její předchůdkyně - jako procesy 50. let či obecně závislost na diktátu Kremlu. Ale tak jako nikdo z nás nemůže za naše rodiče, tak ani KSČM nemůže za svou předchůdkyni, natož třeba za KSSS. A pak je tu ještě druhá stránka věci...

Ví se, že stejná a leckdy i horší zvěrstva se děla i za velkou louží, v oněch dnes pro nás povinně »ikonických« a tak velebených USA? A nejen tam? Tady nutno podotknout, že šlechtí Českou televizi, že v posledních letech přináší občas i dokumenty (sice většinou v nočních hodinách s minimální pravděpodobností masovější sledovanosti), které si dovolí »strýčky Samy« z Bílého domu a jejich režimy kritizovat.

Stejně jako v minulý týden odvysílaném více než hodinovém dokumentu (na ČT 2) Městečko otrávené CIA? V titulku raději otazník, ale po odvysílání děje jasný vykřičník.

CIA totiž v roce 1951 nadopovala drogou LSD obyvatele spojeneckého francouzského městečka Pont Saint Esprit natolik, že ti ze dne na den zešíleli a začali se vrhat z oken. Výsledek: sedm mrtvých a 300 přiotrávených civilistů. Jenže to nakonec nebylo vůbec nic při odhalení dalších souvislostí - toho, že americká CIA (a přes ni i US Army) bezmála třicet let (1945-74) prováděla po celých USA (a nejen tam) vražedné experimenty na vlastních vojácích, vězních, ale i běžných civilistech v nemocnicích, dětech a dospívajících ukradených od rodin (v některých případech nebyly ušetřeny ani matky a novorozenci), z nichž zrůdy činily nedobrovolné pokusné králíky.

Tisíce experimentů (i za pomoci operace Paperclip - 1500 někdejších nacistických vědců a »lékařů«, které si tajné služby přivezly jako poradce do USA) byly odhaleny až v 90. letech, kdy se za ně veřejnosti a příbuzným obětí omluvil sám prezident Bill Clinton. Nic mu nezbývalo - na 20 000 omylem nezničených dokumentů, které se dostaly na veřejnost, už nebylo možno zamést pod koberec.

O co všechno šlo? Masové ozařování, šíření bojových látek, bakterií a virů způsobujících smrtelně nakažlivé choroby, individuálně pak mučení - elektrošoky, chemické šoky, lobotomie sekáčkem na led, podvodní potrubní týrání, implantáty elektrod, vysílačů umístěných do mozku. Cíl? Vyrobit např. drogu pravdy, vymazat paměť a udělat z lidí ovce či naopak vraždící roboty. Tak například sedmiletou dívku mučili po dobu 30 let, aby ji »zdokonalenou« využili »v boji proti komunismu«... Do psychické manipulace s lidmi (projekt MKULTRA) spadalo 149 programů 80 institucí. A to víme jen útržky. Kdypak o tomhle začnou psát naše »zasloužilá« antikomunistická periodika?!

Roman JANOUCH


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.6, celkem 83 hlasů.

Roman JANOUCH

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


milos1103
2018-08-30 23:02
Ičisah: Marxismus je nejlepší politická kuchařka a ekonomie bez ní
nedá ani ránu. Jen si to přiznejme podle jakých principů se odvaluje
svět. Říkat, že někdo nemohl se realizovat je to samé, že se
životem jen protloukal /potloukal/. Platí stále do omrzení
Werichovština. Zmoudření se nekoná. Za 100 let se stále jen chlubíme,
nebo si stěžujeme.
fronda
2018-08-30 00:15
tomasklima162: A proč by komunisti měli opouštět marxismus? To se ví,
že neopustili.
tomasklima162
2018-08-29 22:34
Já nikoho nekádruji, jen upozorňuji na přítomnost oxymóronu.
joska.korinek
2018-08-28 16:47
Vy mudrlante 162, podle čeho kádrujete lidi vy?
tomasklima162
2018-08-28 14:27
"tak jako nikdo z nás nemůže za naše rodiče" - Jste si
opravdu jistý, že komunisté marxismus definitivně opustili a v budoucnu
již nebudou "kádrovat" lidi podle jejich "třídního
původu"?
pleningeri
2018-08-28 08:37
S "kyborgy", ukrajinskými vojáky nadopovanými drogami, se
setkaly oddíly Motoroly a Giviho při bojích o letiště v Doněcku před
čtyřmi léty. Necítili bolest a bojovali pokud nedostali zásah do
hlavy. Při rozebírání trosek letištních budov pak dobrovolníci
tahali z trosek i beznohé trupy těchto pololidí s prostřelenou hlavou
... Pro nevěřící jsou dosud na youtube videa.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.