Jaroslav Hájek a Květa Matušovská.

Matušovská podpořila kandidáty v Hlinsku

Jedno z posledních předvolebních setkání proběhlo v pondělí v Hlinsku–Blatně. Představili se zde kandidáti KSČM do městského zastupitelstva a kandidát do Senátu v obvodu č. 44 – Chrudim Jaroslav Hájek.

Učitel ZUŠ Hájek je zde známý, především hovořil o tom, proč kandiduje. Program KSČM je mu vlastní, chce se, pokud bude zvolen, na jeho realizaci podílet. Není mu lhostejné, jak žijí obyvatelé na Chrudimsku, a chce pomoci řešit otázky týkající se bydlení, životního prostředí či soužití mezi lidmi.

Kandidáti do městského zastupitelstva pak rozebírali místní volební program, ve kterém chtějí, aby důležité otázky řešilo místní referendum, velice podrobně se hovořilo o sociálním bydlení, mnoho dotazů bylo také na poslankyni KSČM Květu Matušovskou. Ta se zaměřila na poslední dění ve Sněmovně, reagovala i na otázky přítomných. Stejně jako předseda OV KSČM Chrudim Ivan Bělohlávek podpořila místního kandidáta do Senátu.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

FOTO – (za)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 11 hlasů.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


ilm557
2018-10-10 12:25
Takovou podporu si mohla nechat a zůstat doma. V Hlinsku KSČM získalo 1
zastupitele, Jar.Hájek do senátu získal 95 hlasů. Raději by o tom
její kamarádka Kružíková se neměla zmiňovat a nedělat jí ostudu.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.