Hlas pro Miladu Halíkovou má smysl

Jako předseda ÚV KSČM si považuji za čest se podělit o zkušenosti, které mám s Miladou Halíkovou, naší kandidátkou do Senátu na Havířovsku.

Jsem přesvědčen, že ti, kteří sledují současnou tuzemskou politiku, vidí, že KSČM ušla dlouhou cestu, a společně jsme dokázali, že umíme pracovat pro lidi a víme, co vás, milí voliči, trápí. Na radnicích větších či menších měst, kam jsme měli tu čest být díky vám zvoleni, později i na úrovni krajských koalic, jsme předvedli kus dobré práce. Naši kandidáti, ať již v rolích zastupitelů, radních či náměstků, dokázali lidem naslouchat a dobře věděli a vědí, co města, kraje či regiony potřebují. Milada Halíková byla a je jednou z těch, na které se mohli vždy občané Havířova, ale i celého kraje spolehnout. Na rozdíl od většiny politických stran neslibujeme nemožné a sliby plníme.

Již nyní mohu zodpovědně prohlásit, že budeme i nadále bojovat proti všemu, co by bylo v rozporu se zájmy občanů. Našimi hlavními prioritami, za které se »rveme« nejen v Poslanecké sněmovně, jsou zvyšování minimální mzdy, valorizace důchodů, zabránění dalšímu nárůstu ceny bydlení či ochrana přírodního bohatství ČR. Pokud jde o cenu bydlení, ta je přímo závislá na naší spolupráci s městy a obcemi a s těmi, kteří dobře znají místní problematiku.

Pokud máme i nadále pokračovat v této skutečně prolidové politice, musíme být vidět i slyšet i v Senátu. Volby do Senátu nejsou, žel, u občanů příliš atraktivní a jen málokdo těmto volbám dává stejnou váhu jako například sněmovním či krajským. Přitom je to velká škoda. Senátor by totiž měl být jakýmsi ombudsmanem svého regionu. Jeho hlas by měl být slyšet. Měl by znát svůj region a problémy, které jeho obyvatele trápí.

Milada Halíková má bohaté zkušenosti nejen z komunální politiky. Byla úspěšnou primátorkou Havířova a svůj region velmi dobře zná. V Poslanecké sněmovně byla respektovanou předsedkyní výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Díky bohatým zkušenostem je schopna být silnou senátorkou, která bude bojovat za svůj volební obvod. Hlas pro Miladu Halíkovou má smysl. Uvidíte, že bude vždy stát na straně občanů a hájit jejich zájmy.

Vojtěch FILIP, 1. místopředseda Poslanecké sněmovny PČR a předseda ÚV KSČM


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 2.8, celkem 23 hlasů.

Vojtěch FILIP

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


fronda
2018-10-14 09:45
Byly to stalinistické procesy, ne komunistické. Pak už se nic takového
neopakovalo. Naopak kapitalistické "mírové mise" s hromadami
zavražděných přetrvávají. Ale je otázka, jestli zrovna tenhle
případ tam patří, protože je dnes oslavována jako účastnice
třetího odboje. Víc se dozvíme, až Západ otevře své archivy.
tomasklima162
2018-10-14 01:55
fronda U většiny popravených v komunistických procesech bylo jediným
důkazem viny mučením vynucené přiznání, takže se jednalo o zcela
nevinné lidi. Milada Horáková nebyla špionka. Komunisti jsou prostě
vrazi. Sorry jako.
fronda
2018-10-14 01:00
Že by prováděla špionáž pro cizí mocnost?
tomasklima162
2018-10-12 19:35
Hlavní je, aby ji pak komunisté neoběsili jako poslankyni Miladu
Horákovou.
jhulka.cz
2018-10-12 14:04
Podle toho co jsem četl a slyšel o působení Milady Halíkové ve funkci
primátorky věřím, že pokud bude zvolena senátorkou, že i zde bude
úspěšná a platná pro občany. Doposud jsem si myslel Vojtěchu Filipe,
že SMYSL má hlas pro každého kandidáta za KSčM.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.