Sparrow není Hřib a zlato není NATO

Znáte to, je to ten den, když jedete do práce unavení z předešlého náročného dne a nemáte náladu nad čímkoli přemýšlet a cokoli poslouchat. Pokud ano, pak víte, o čem mluvím. Zrovna 12. března jsem měl prostě takový ten den blbec, ale to jsem nevěděl, že tento den korunuje blbec ještě větší.

Když jsem jel toho dvanáctého v metru, z tlampačů se ozývalo dost důležitých hlášení týkajících se dopravy v jiných stanicích, ale i zcela obligátních hlášení o ustoupení za bezpečnostní pás. To jsou takové ty hlášky, co už známe, známe i ty hlasy, co je říkají. Jsou to hlášky, které nepřekvapí. Co mě však překvapilo, bylo to, co se ozvalo z těchto tlampačů, a to nejenom neznámým hlasem, který, podotýkám, už nikdy nechci slyšet, ale hlavně obsahem tak nízkým, až to zavánělo prolézáním řitního otvoru. Dokonce musím říci, že ačkoli to byl vjem sluchový, přesto byl cítit odér exkrementu.

Pan primátor Hřib oslavováním vstupu do NATO vlezl někam, kam by se jiný pirát Jack Sparrow nikdy ani nepřiblížil. Pravda, Sparrow rozhodně nebyl cností oplývající člověk. Při jeho honbě za zlatem nebo svou lodí se také ničeho neštítil, ale vždy zůstal svůj a dokázal se se ctí i mečem vypořádat s nástrahami, které mu jiní připravili. Pan primátor ukázal svým hlášením a vlaječkami na tramvajích pouze to, že je jedničkou v řitním alpinismu. Tento sport je poněkud rizikový, a hlavně by měl sportovce tohoto typu někdo informovat, že tím, že svou hlavu do tohoto otvoru zaboří, neznamená, že na druhém konci vyleze v centrále NATO. Ten otvor totiž konec nemá, a když už se sportovci povede hlavu vyndat, prostě páchne a páchnout bude.

Jako malý klouček jsem s babičkou chodil na houby. Vždy jsem ochutnával hříbky, jestli to není satan nebo, chcete-li, hořčák. Tenhle hřib jsem ochutnal, a je to hořčák. Vyplivl jsem ho, tu pachuť nám jestě pořád na jazyku, nehledě NA TO, že hodně zapáchá.

Pavel JÁCHYM


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.5, celkem 41 hlasů.

Pavel JÁCHYM

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


fronda
2019-03-16 00:50
Piráti si chtějí pomocí zákona o zveřejňování smluv
rozprivatizovat i zbytek našeho národního majetku, takže potřebují,
aby ty jejich lumpárny někdo ochránil.
mira.ben
2019-03-15 19:44
svaty_vaclav: Po internetech prý kolují nějaké zvěsti o tachometrech v
rozkrocích, ale nevím, jestli to náhodou není spíš fakenews...
svaty_vaclav
2019-03-15 16:30
Politická strana čeští Piráti se chce ujmout role státního pasáka a
chce zdaňovat českým prostitutkám jejich vysouložené výdělky.
Jakým způsobem budou Piráti peníze od prostitutek vybírat, to Piráti
zatím tají a ještě se s tím nepochlubili.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.