Zleva Zdeněk Levý, Soňa Pulerová, Dagmar Pokorová, Petr Šimůnek a Marie Krejčová.

Popřáli k 50. výročí 25. narozenin

Dagmar Pokorová, předsedkyně ZO KSČM Třebenice na Litoměřicku, umí brát oslavu svých pětasedmdesátin s humorem sobě vlastním i ve zdobení narozeninového koláče.

Předat jí kytičku a poděkovat za její obětavou práci přijel za OV KSČM Litoměřice předseda Josef Šenfeld s tajemnicí Soňou Pulerovou. A rozhodně nebyli jedinými gratulanty. U oslavenkyně se jich sešla celá řada. V milé a srdečně atmosféře nechyběla kromě skvělého pohoštění také diskuse o důležitých politických otázkách, včetně blížících se voleb do Evropského parlamentu. Jak by také ne, když ke společnému stolu zasedli kromě jmenovaných také první místopředseda ÚV KSČM Petr Šimůnek, předsedkyně OV KSČM Benešov a hlavní koordinátorka SFEL-R (Stálého fóra Evropské levice-regionů) Marie Krejčová a tajemník Středočeského KV KSČM Zdeněk Levý. Nechyběli ani přátelé z Die Linke Peter Schömmel, zástupce hlavní koordinátorky SFEL-R, a Horst Brand s manželkami.

»Dagmar Pokorová působí již dlouhou řadu let jako tlumočnice němčiny na akcích pořádaných SFEL-R a je naším velkých společných přáním, aby jí její nezdolný elán, obětavost a laskavý humor, se kterým řeší všechny obtížné situace, provázely i do příštích let,« uvedla pro náš list Soňa Pulerová.

(pul)

FOTO – Josef ŠENFELD

 


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6, celkem 11 hlasů.

(pul)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


leok
2019-04-05 18:36
Jde o omyl. Když je někomu 25, tak druhé 25. výročí má v padesátce.
A tedy 50. výročí 25 let může mít, dožije-li se 1250 let.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.