FOTO - archiv

Pardubice jsou v baráži nadále stoprocentní, druhé je Kladno

Hokejisté Pardubic deklasovali ve čtvrtém kole baráže o extraligu Chomutov 7:0 a jsou tak i nadále stoprocentní. Piráti za celý zápas nedokázali najít recept na skvěle chytajícího brankáře Ondřeje Kacetla, jenž podruhé v baráži udržel čisté konto. Dvěma góly a asistencí se na výhře Dynama podílel Marek Hovorka. Piráti po třetí porážce za sebou klesli na třetí místo.

»Hrajeme výborně dozadu, plníme úkoly, které máme, a hlavně nám tam padají góly, to je hodně důležité. Nechci říct, že se na ně nenadřeme, ale všechno cpeme do branky a jsme tam, kde máme být,« pochvaloval si po utkání Kacetl, jenž si připsal 23 úspěšných zákroků.

Chomutov v tabulce předstihlo Kladno, které podruhé za sebou porazilo v souboji prvoligových účastníků baráže České Budějovice, tentokrát 4:3. Dvěma góly se na výhře hostujících Rytířů podílel Tomáš Redlich, gól a asistenci si připsal Jaromír Jágr. Motor je s dvěma body poslední.

»Půl zápasu jsme měli utkání pod kontrolou. Určitě nám pomohly první dva góly. Pak jsme udělali zbytečné fauly, hráli jsme i v oslabení ve třech a mohli jsme zápas ztratit. Jenom díky brankáři Lukáši Cikánkovi jsme to dokázali udržet. Ale v poslední třetině jsme si zahrávali,« uvedl kouč Kladna David Čermák.

(čtk)


(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.