Ilustrační FOTO - pixabay

V celém Česku začíná Festival rodiny,jehož součástí bude 130 akcí

Pikniky, procházky, rukodělné dílny i sportovní akce nabídne Festival rodiny, který začíná v celém Česku nultým ročníkem. Jeho součástí bude zhruba 130 akcí. Končí 19. června. Vyplývá to z informací neziskové organizace Síť pro rodinu, která akci organizuje za pomoci své sítě mateřských center.

Už mohou lidé vyrazit třeba na Den rodiny v Dubé na Českolipsku s divadlem pro děti či keramickou dílnou, zábavnou trasu s pohádkovými bytostmi Míle pro mámu v Přerově v Olomouckém kraji, Slavnost rodin v Milovicích na Nymbursku nebo Férovou snídani v Rumburku na Děčínsku. V neděli se pak koná rodinná štafeta Trakariáda v Nejdku na Karlovarsku, Den rodiny v Hradci Králové nebo výlet historickou tramvají v Praze.

Klíčovou událostí bude podle organizátorů v sobotu 18. května zahradní slavnost v parku na Žofíně v Praze s piknikem, zábavným programem pro děti či hudebními vystoupeními. Program všech akcí najdou lidé na webu festivalu.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4, celkem 1 hlas.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.