Hertl se bodově odmlčel a San Jose prohrálo

Hokejisté St. Louis porazili ve druhém utkání finále Západní konference NHL San Jose 4:2 a srovnali stav série na 1:1. Poraženým Sharks nepomohly ani dvě trefy Logana Couturea. Jeho spoluhráč Tomáš Hertl v sérii dosud nebodoval, stejně jako v prvním utkání.

Blues vedli od třetí minuty zásluhou Jadena Schwartze. V 25. minutě vstřelil druhý gól hostů Vince Dunn. Kalifornskému celku stačilo na srovnání 119 vteřin. Kontaktní branku zaznamenal Couture v oslabení.

Vítěznou trefu obstaral v 37. minutě Robert Bortuzzo. V 57. minutě stvrdil triumf St. Louis Oskar Sundqvist.