Ilustrační FOTO - Haló noviny

Alexandrovci přijíždějí s hudbou a tanci

Světoznámý ruský soubor Alexandrovci letos zahajuje své turné po České republice dvěma koncerty v kryté hale na pražském holešovickém Výstavišti. Následně se představí také v dalších krajích. Letošní řadu vystoupení zakončí v Ostravě.

»Letos se - oproti minulým ročníkům – ruský soubor rozhodl vystupovat v rámci oslav devadesátého výročí svého vzniku bez hostujících českých umělců. Chce totiž ukázat co nejvíce ze svého repertoáru. Proto jsme ponechali prostor pouze jim,« sdělil nám exkluzivně za pořádající tým  turné Pavel Košatka. »Změnili jsme také pro letošek výpravu. Namísto klasické opony bude pozadí tvořit velká LED obrazovka. Na ni budou promítány nejen bezprostřední detaily z dění na jevišti, ale současně také historické záběry z působení souboru.«

Promotér Košatka nás dále informoval, že o turné je opět velký zájem. »Do současnosti se prodalo přes 55 tisíc vstupenek. Zbylé budou k dispozici na pokladnách hal po celé republice, vždy dvě hodiny před zahájením koncertu.«

Pořadatelé vzhledem k neobyčejnému zájmu široké veřejnosti doporučují, aby návštěvníci přicházeli zavčas, vyhnou se tím případným problémům u vstupů. »Alexandrovci vždy začínají včas, nečekají na případné opozdilce. Zejména v Praze by měli zájemci využívat především městskou hromadnou dopravu. Přeplněná přilehlá parkoviště jsou totiž nejednou důvodem k nastalým problémům,« doplnil Košatka.

(the)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.7, celkem 32 hlasů.

(the)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


novotnyjaro
2019-05-19 00:26
Byl jsem na nich před 2 lety. Skvělý zážitek, vynikající režie,
choreografie a profesionální umělecké výkony- všech, tak že nás
těch víc jak 5000 diváků donutilo vstát a a tleskat. Standing
ovation,ktorý by jim záviděli hvězdy celého světa!
rosemil71
2019-05-16 19:33
Bude v Prze zase ulička hanby?Sehnali už na to Pražáci nějaký
kompars?
pleningeri
2019-05-16 16:20
Před první návštěvou jsem čekal většinu vrstevníků, důchodců.
Hluboce jsem se spletl ...
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.