Patolízalství

Když už se potkává český ministr zahraničí se zástupcem pochybné vlády z Prištiny, tak nerozumím tomu, proč nezvedne téma podivného zatčení Srbů Kosovskými speciálními jednotkami před 14 dny, které vypadalo jako zastrašovací akce proti srbskému obyvatelstvu. Jednat o integraci do EU tohoto napůl mafiánské státu nelze snad ani brát vážně.

Stát vznikl z vůle USA, které si na jeho území zřídily vojenskou základnu s pověstí malého Guantánama. Samozřejmě i v ČR se ozvali poslušní lokajové a tehdejší ministr Schwarzenberg, kazatel o ctnosti, uznal tento stát, kde vládnou mafiánští bossové. Dnes, pokud bychom měli solidního ministra zahraničí, tak by od tohoto státu dal ruce pryč, ale zřejmě patolízalství k USA je u ministra Petříčka silnější než snaha o seriózní zahraniční politiku České republiky.

Opravdu chceme, aby se Česká republika umazala jednáním s představiteli vlády podezřelé z válečných zločinů a obchodování s lidskými orgány?

Kateřina KONEČNÁ, europoslankyně a místopředsedkyně ÚV KSČM


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.5, celkem 64 hlasů.

Kateřina KONEČNÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.