Žena regionu za Ústecký kraj

Šárka Pravdová, šéfka rodinného centra Mozaika v Lovosicích, které nabízí široké spektrum služeb pro rodiny s dětmi, je nově i Ženou regionu Ústeckého kraje pro rok 2019.

Nyní postupuje do celostátního kola, které se uskuteční na konci října v Senátu Parlamentu ČR. »Není to jenom ocenění mé vlastní práce, ale i celého našeho týmu a všech lidí, kteří s námi spolupracují. Moc děkuji všem kolegům i těm, kteří mi dali hlas,« reagovala na vítězství Pravdová.

Všem finalistkám poblahopřál i náměstek hejtmana Jaroslav Komínek (KSČM), který krajské kolo této ankety i dlouhodobě podporuje. »Je mi ctí setkat se se ženami, které se věnují nejen svojí profesi, ale aktivní jsou také ve veřejné sféře, pomáhají hendikepovaným, dětem nebo seniorům, nezištně se podílejí na různých aktivitách a k tomu stíhají péči o rodinu a svoji práci. Tyto ženy mají můj obdiv a takovým symbolickým poděkováním je pro ně i udílení cen Žena regionu. Blahopřeji proto vítězce této soutěže a držím jí palce do celostátního kola, kde bude reprezentovat náš kraj,« uvedl Komínek.

Náměstek hejtmana Jaroslav Komínek (KSČM).

Pro ženy regionu hlasovali zájemci prostřednictvím internetu do konce srpna. Vyhlášení vítězky proběhlo ve středu na Krajském úřadě v Ústí nad Labem. »Letos máme jubilejní desátý ročník Ženy regionu. Oceňujeme dámy, které kromě své běžné pracovní činnosti a péče o rodinu zvládají dělat i něco navíc. V hlasování nám došlo více než 40 tisíc hlasů, je tedy vidět, že zájem o vaše příběhy je mezi lidmi obrovský,« vzkázala účastnicím ředitelka projektu Marie Heřmánková.

Centrum Mozaika se v roce 2018 stalo zdravotním zařízením a registrovanou sociální službou. Poskytuje také odborné dluhové poradenství. Šárka Pravdová plánuje z Mozaiky vytvořit nejlepší centrum v ČR s komplexními službami na podporu rodičovství.

(zku)


(zku)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.