FOTO - Pixabay

Prapodivné praktiky

Prominentní dárce americké Demokratické strany Edward Buck byl obviněn z provozování drogového doupěte ve svém bytě ve městě West Hollywood v Kalifornii poté, co jistému muži vstříkl do žíly pervitin.

Buck, který je známou osobností aktivní v kalifornské politice, finančně podpořil bývalého amerického prezidenta Baracka Obamu i demokratickou kandidátku na prezidentský post z roku 2016 Hillary Clintonovou. Policie 65letého Bucka zatkla v úterý, po složení kauce ve výši 4 milionů dolarů (asi 93,8 milionu korun) byl propuštěn.

Buck se stal letos už jednou předmětem zájmu médií kvůli tomu, že začátkem ledna byl v jeho bytě nalezen mrtvý muž. Stejný případ se stal také o necelé dva roky dříve. Podle vyšetřovatelů vše nasvědčuje tomu, že zemřeli na předávkování metamfetaminem (pervitinem). V obou případech šlo o černochy. Po druhém případu úmrtí Buckův právní zástupce listu Los Angeles Times řekl, že jeho klient má »zlaté srdce« a přivedl k sobě domů lidi v nesnázích, aby jim nabídl pomoc.

Nicméně 11. září Buck ve svém bytě vstříkl pervitin do žíly 37letému muži, který byl sice předávkovaný, ale přežil a z Buckova bytu se mu podařilo uprchnout. Buck se mu prý v jistém okamžiku snažil zabránit v tom, aby si zajistil pomoc. Podle vyšetřovatelů tento bývalý herec a model »loví muže, kteří jsou zranitelní kvůli závislosti nebo bezdomovectví« a »svými oběťmi manipuluje tak, aby se účastnily jeho homosexuálních praktik«.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6, celkem 1 hlas.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.